Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BLOCKER´S GROUP, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35852992Košická 12, 82109 BratislavaZaložené 2003

Obrat 2025

88 tis. €

−10 %
IČO
35852992
DIČ
2020263718
IČ DPH
SK2020263718, podľa §4, registrácia od streda 1. októbra 2003
Sídlo
BLOCKER´S GROUP, s.r.o.Košická 12 82109 Bratislava
Dátum vzniku
pondelok 10. februára 2003
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/28321/B

Zisk 2025

−4 328 €

−749 %

Aktíva

75 tis. €

−19 %

Vlastný kapitál

46 tis. €

−8,6 %

Zadlženosť

39,0 %

−6,7 pp

Hrubá marža

20,6 %

−5,3 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−749 %
6 829 €−1 566 €6 853 €14 tis. €4 616 €5 455 €673 €−7 966 €−1 629 €6 956 €667 €−4 328 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−10 %
148 tis. €159 tis. €124 tis. €122 tis. €111 tis. €112 tis. €75 tis. €60 tis. €89 tis. €98 tis. €98 tis. €88 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-4,9 %

−5,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

-5,7 %

−6,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

-9,4 %

−11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,13

+14 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−3 368 €

−307 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-28,5 %

−88 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

32 tis. €

−12 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-4,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

151 tis. €2014159 tis. €2015124 tis. €2016123 tis. €2017112 tis. €2018112 tis. €201979 tis. €202072 tis. €202190 tis. €2022100 tis. €202398 tis. €202488 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru89 tis. €98 tis. €98 tis. €88 tis. €
Pridaná hodnota30 tis. €32 tis. €25 tis. €18 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti90 tis. €100 tis. €98 tis. €88 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 629 €6 956 €667 €−4 328 €
Daň z príjmov0 €523 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok16 tis. €
  • Obežný majetok60 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie46 tis. €
  • Záväzky29 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom60 tis. €78 tis. €93 tis. €75 tis. €
Neobežný majetok8 951 €24 tis. €16 tis. €16 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok8 951 €24 tis. €16 tis. €16 tis. €
Obežný majetok51 tis. €53 tis. €77 tis. €60 tis. €
Zásoby7 870 €9 021 €9 806 €9 711 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €244 €1 955 €674 €
Finančné účty43 tis. €44 tis. €65 tis. €49 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky60 tis. €78 tis. €93 tis. €75 tis. €
Vlastné imanie43 tis. €50 tis. €50 tis. €46 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov37 tis. €35 tis. €42 tis. €43 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 629 €6 956 €667 €−4 328 €
Záväzky17 tis. €28 tis. €42 tis. €29 tis. €
Dlhodobé záväzky1 109 €1 197 €1 276 €1 333 €
Krátkodobé záväzky16 tis. €27 tis. €41 tis. €28 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy117 €439 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 260 €960 €960 €3 353 €1 303 €1 633 €146 €276 €0 €523 €960 €960 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie1 033,99 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionVýška dlhu222,56 €Áno
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu666,23 €Áno

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • fotografické služby,Platné od pondelok 10. februára 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,Platné od pondelok 10. februára 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,Platné od pondelok 10. februára 2003
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,Platné od pondelok 10. februára 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti,Platné od pondelok 10. februára 2003

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 10. februára 2003

    Adresa Pod Sadom 12, 01004 Žilina, Slovenská republika

  • Štefan ŠramkoZaniknuté
    Konateľpondelok 10. februára 2003 – štvrtok 9. apríla 2020

    Adresa Tatranská Polianka, 05982 Vysoké Tatry, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 10. apríla 2020

    Adresa Pod Sadom 12, 01004 Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Martin FrancZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. mája 2009 – štvrtok 9. apríla 2020

    Adresa Pod Sadom 12, 01004 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Štefan ŠramkoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. mája 2009 – štvrtok 9. apríla 2020

    Adresa Tatranská Polianka, 05982 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Martin FrancZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 10. februára 2003 – streda 27. mája 2009

    Adresa Pod Sadom 12, 01004 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Štefan ŠramkoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 10. februára 2003 – streda 27. mája 2009

    Adresa Tatranská Polianka, 05982 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/28321/B
Hlavná činnosť
Fotografické činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • štvrtok 28. mája 2009Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 20.04.2009.
  • pondelok 10. februára 2003Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 3.2.2003 v zmysle ust. §§ 105 - 153 Zák. č. 513/91 Zb. v znení neskorších predpisov.
BLOCKER´S GROUP, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

BLOCKER´S GROUP, s.r.o.

Košická 12, 82109 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.