Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35867078・Einsteinova 24, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2003
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−3,02 mil. €
−202 %Aktíva
1 839 €
−100 %Vlastný kapitál
−10 tis. €
−100 %Zadlženosť
655,2 %
+655 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-163 999,0 %
−164 097 ppRentabilita aktív
ROE
29 539,1 %
+29 441 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,48
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3,02 mil. €
−202 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 978 €
−100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −3 236 € | 3 084 € | −3 978 € | −5 459 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 238 € | 3 083 € | 2,96 mil. € | −3,02 mil. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 3 840 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 53 tis. € | 49 tis. € | 3,01 mil. € | 1 839 € |
| Neobežný majetok | 33 tis. € | 33 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 33 tis. € | 33 tis. € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 16 tis. € | 3,01 mil. € | 1 839 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 130 € | 133 € | 3,0 mil. € | 817 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 1 022 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 53 tis. € | 49 tis. € | 3,01 mil. € | 1 839 € |
| Vlastné imanie | 44 tis. € | 47 tis. € | 3,01 mil. € | −10 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 328 € | 1 328 € | 1 328 € | 1 328 € |
| HV minulých rokov | 39 tis. € | 36 tis. € | 39 tis. € | 3,0 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 238 € | 3 083 € | 2,96 mil. € | −3,02 mil. € |
| Záväzky | 8 800 € | 2 420 € | 6 480 € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 5 592 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 817 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 8 800 € | 2 420 € | 2 640 € | 2 640 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa J. Fučíka 390/26, 93532 Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Adresa J. Fučíka 390/26, Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Adresa J. Fučíka 390/26, 93532 Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Adresa J. Fučíka 390/26, Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Adresa J. Fučíka 390/26, Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Entry Net, s.r.o.
Einsteinova 24, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.