Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35867388・Lazaretská 2399/13, 81108 Bratislava・Založené 2003
Obrat 2025
1,56 mil. €
+80 %Zisk 2025
395 tis. €
+683 %Aktíva
1,6 mil. €
−1,4 %Vlastný kapitál
1,29 mil. €
−6,8 %Zadlženosť
19,4 %
+4,7 ppHrubá marža
55,2 %
+40 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,4 %
+20 ppZisk / výnosy
ROA
24,7 %
+22 ppRentabilita aktív
ROE
30,6 %
+27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,63
−80 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
505 tis. €
+663 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
−1,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,32 mil. €
+9,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 855 tis. € | 560 tis. € | 839 tis. € | 1,55 mil. € |
| Pridaná hodnota | 445 tis. € | 166 tis. € | 126 tis. € | 854 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 855 tis. € | 560 tis. € | 866 tis. € | 1,56 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 316 tis. € | 104 tis. € | 51 tis. € | 395 tis. € |
| Daň z príjmov | 85 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € | 110 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 85 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € | 110 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,97 mil. € | 1,54 mil. € | 1,62 mil. € | 1,6 mil. € |
| Neobežný majetok | 314 tis. € | 401 tis. € | 381 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 314 tis. € | 401 tis. € | 381 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,66 mil. € | 1,13 mil. € | 1,24 mil. € | 1,52 mil. € |
| Zásoby | 959 tis. € | 909 tis. € | 740 tis. € | 354 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 587 tis. € | 149 tis. € | 255 tis. € | 475 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € |
| Finančné účty | 101 tis. € | 67 tis. € | 235 tis. € | 679 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 2 375 € | 5 007 € | 4 790 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,97 mil. € | 1,54 mil. € | 1,62 mil. € | 1,6 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,63 mil. € | 1,34 mil. € | 1,39 mil. € | 1,29 mil. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 1,31 mil. € | 1,23 mil. € | 1,33 mil. € | 889 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 316 tis. € | 104 tis. € | 51 tis. € | 395 tis. € |
| Záväzky | 337 tis. € | 193 tis. € | 239 tis. € | 310 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 23 tis. € | 72 tis. € | 187 tis. € | 97 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 97 tis. € | 33 tis. € | 199 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 242 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 29 tis. € | 24 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Mlynská 1110/75, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Lazaretská 2399/13, 81108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mlynská 58, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Mlynská 1110/75, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Lazaretská 2399/13, 81108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mlynská 58, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Mlynská 58, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Lazaretská 2399/13, 81108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.