Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35870311・Vigľašská 3112/19, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2003
Obrat 2025
22 tis. €
−20 %Zisk 2025
626 €
−59 %Aktíva
161 tis. €
−8,6 %Vlastný kapitál
106 tis. €
−13 %Zadlženosť
34,2 %
+3,1 ppHrubá marža
25,1 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,9 %
−2,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−0,5 ppRentabilita aktív
ROE
0,6 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,62
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
966 €
−55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
35,2 %
+5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−21 tis. €
−144 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 25 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 8 369 € | 9 675 € | 5 391 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 25 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 209 € | 314 € | 1 516 € | 626 € |
| Daň z príjmov | 373 € | 211 € | 650 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 198 tis. € | 178 tis. € | 176 tis. € | 161 tis. € |
| Neobežný majetok | 142 tis. € | 136 tis. € | 131 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 142 tis. € | 136 tis. € | 131 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 56 tis. € | 42 tis. € | 46 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 156 € | 3 953 € | 14 tis. € | 28 tis. € |
| Finančné účty | 52 tis. € | 38 tis. € | 32 tis. € | 5 930 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 198 tis. € | 178 tis. € | 176 tis. € | 161 tis. € |
| Vlastné imanie | 120 tis. € | 120 tis. € | 122 tis. € | 106 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 65 tis. € | 65 tis. € | 66 tis. € | 51 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 209 € | 314 € | 1 516 € | 626 € |
| Záväzky | 79 tis. € | 58 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 24 tis. € | 4 423 € | 460 € | 460 € |
| Krátkodobé záväzky | 54 tis. € | 54 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 79 € | 79 € | 79 € | 79 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Vígľašská 19, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 19, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Lietavská 5, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lietavská 5, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Znievska 1, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 19, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 19, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Lietavská 5, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 19, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 19, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lietavská 5, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Znievska 1, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
TIMAMI, s.r.o.
Vigľašská 3112/19, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.