Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35879874・Gercenova 6, 85101 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2025
475 tis. €
−19 %Zisk 2025
2 142 €
+2 362 %Aktíva
231 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
131 tis. €
+1,7 %Zadlženosť
43,4 %
+7,4 ppHrubá marža
13,7 %
+7,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
+0,4 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
1,6 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,88
−14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 062 €
+3,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
47,3 %
−51 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
84 tis. €
+5,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 285 tis. € | 676 tis. € | 586 tis. € | 475 tis. € |
| Pridaná hodnota | 40 tis. € | 35 tis. € | 38 tis. € | 65 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 285 tis. € | 677 tis. € | 586 tis. € | 475 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 740 € | 1 059 € | 87 € | 2 142 € |
| Daň z príjmov | 320 € | 293 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 211 tis. € | 197 tis. € | 201 tis. € | 231 tis. € |
| Neobežný majetok | 57 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 57 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 154 tis. € | 142 tis. € | 148 tis. € | 179 tis. € |
| Zásoby | 101 tis. € | 104 tis. € | 92 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 29 tis. € | 20 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 211 tis. € | 197 tis. € | 201 tis. € | 231 tis. € |
| Vlastné imanie | 128 tis. € | 129 tis. € | 129 tis. € | 131 tis. € |
| Základné imanie | 9 958 € | 9 958 € | 9 958 € | 9 958 € |
| HV minulých rokov | 124 tis. € | 117 tis. € | 118 tis. € | 118 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 740 € | 1 059 € | 87 € | 2 142 € |
| Záväzky | 84 tis. € | 69 tis. € | 72 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 513 € | 1 635 € | 1 686 € | 1 683 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 64 tis. € | 68 tis. € | 96 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 274 € | 2 970 € | 2 764 € | 3 044 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Kostelecká 1545, 25001 Brandýs nad Labem, Česká republika
Adresa Kostelecká 1545, 25001 Brandýs nad Labem, Česká republika
Adresa Komenského nám. 56, 25001 Brandýs nad Labem, Česká republika
Adresa Kostelecká 1545, 25001 Brandýs nad Labem, Česká republika
Adresa Komenského nám. 56, 25001 Brandýs nad Labem, Česká republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.