Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

KUNSTTRANS BRATISLAVA, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35886471Bojnická 10, 83104 Bratislava - mestská časť Nové MestoZaložené 2004

Obrat 2025

665 tis. €

+4,3 %
IČO
35886471
DIČ
2021823265
IČ DPH
SK2021823265, podľa §4, registrácia od utorok 1. júna 2004
Sídlo
KUNSTTRANS BRATISLAVA, s.r.o.Bojnická 10 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Dátum vzniku
utorok 18. mája 2004
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/31785/B

Zisk 2025

−25 tis. €

−789 %

Aktíva

435 tis. €

−5,7 %

Vlastný kapitál

293 tis. €

−7,9 %

Zadlženosť

16,1 %

+1,7 pp

Hrubá marža

55,2 %

−2,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−789 %
35 tis. €66 tis. €41 tis. €30 tis. €43 tis. €63 tis. €25 tis. €17 tis. €92 tis. €81 tis. €−2 821 €−25 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+5,4 %
480 tis. €574 tis. €505 tis. €558 tis. €626 tis. €770 tis. €428 tis. €483 tis. €705 tis. €824 tis. €630 tis. €664 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-3,8 %

−3,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

-5,8 %

−5,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

-8,5 %

−7,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

9,97

−16 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−21 tis. €

−2 183 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-18,1 %

−395 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

310 tis. €

−5,7 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

3,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

481 tis. €2014574 tis. €2015507 tis. €2016551 tis. €2017629 tis. €2018776 tis. €2019459 tis. €2020526 tis. €2021720 tis. €2022825 tis. €2023637 tis. €2024665 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru705 tis. €824 tis. €630 tis. €664 tis. €
Pridaná hodnota418 tis. €473 tis. €364 tis. €366 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti720 tis. €825 tis. €637 tis. €665 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení92 tis. €81 tis. €−2 821 €−25 tis. €
Daň z príjmov21 tis. €27 tis. €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná21 tis. €27 tis. €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok86 tis. €
  • Obežný majetok345 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 768 €

Pasíva

  • Vlastné imanie293 tis. €
  • Záväzky70 tis. €
  • Časové rozlíšenie71 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom483 tis. €423 tis. €461 tis. €435 tis. €
Neobežný majetok5 572 €464 €99 tis. €86 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok5 572 €464 €99 tis. €86 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok477 tis. €420 tis. €359 tis. €345 tis. €
Zásoby52 tis. €42 tis. €61 tis. €61 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky54 tis. €37 tis. €91 tis. €51 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty371 tis. €341 tis. €207 tis. €233 tis. €
Časové rozlíšenie1 116 €2 379 €3 229 €3 768 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky483 tis. €423 tis. €461 tis. €435 tis. €
Vlastné imanie278 tis. €321 tis. €318 tis. €293 tis. €
Základné imanie40 tis. €40 tis. €40 tis. €40 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania5 073 €3 984 €3 984 €3 984 €
HV minulých rokov141 tis. €197 tis. €277 tis. €275 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení92 tis. €81 tis. €−2 821 €−25 tis. €
Záväzky101 tis. €58 tis. €67 tis. €70 tis. €
Dlhodobé záväzky27 tis. €7 746 €33 tis. €27 tis. €
Krátkodobé záväzky72 tis. €48 tis. €30 tis. €35 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy2 597 €2 503 €3 032 €8 198 €
Časové rozlíšenie104 tis. €43 tis. €76 tis. €71 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

10 tis. €19 tis. €12 tis. €11 tis. €13 tis. €17 tis. €7 003 €5 033 €21 tis. €27 tis. €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie2 682,51 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

18 registrovaných činností

  • vnútroštátna nákladná cestná doprava,Platné od štvrtok 15. júla 2004
  • zasielateľstvo,Platné od štvrtok 15. júla 2004
  • baliace činnosti,Platné od utorok 18. mája 2004
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,Platné od utorok 18. mája 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od utorok 18. mája 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečným spotrebiteľom (maloobchod),Platné od utorok 18. mája 2004
  • nakladanie a vykladanie tovaru v rozsahu voľnej živnosti,Platné od utorok 18. mája 2004
  • nákladná cestná doprava vozidlami o celkovej hmotnosti do 3.5 tony vrátane prípojného vozidla,Platné od utorok 18. mája 2004
  • organizovanie výstav,Platné od utorok 18. mája 2004
  • poradenská, konzultačná a školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,Platné od utorok 18. mája 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod utorok 18. mája 2004

    Adresa Banšelova 28, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 15. mája 2004

    Adresa Nad lesem 18, 14700 Praha 4, Česká republika

  • Konateľutorok 18. mája 2004 – piatok 19. júla 2019

    Adresa Banšelova 28, 82104 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľsobota 15. mája 2004 – piatok 5. decembra 2008

    Adresa Bieloruská 54, 82106 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 9
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 1. novembra 2019

    Adresa Bertl-Hayde-Gasse 4, 1110 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel70 %Vklad27 883 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 20. júla 2019

    Adresa Banšelova 28, 82104 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika

    Podiel10 %Vklad3 984 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 22. septembra 2010

    Adresa Nad lesem 18, 14700 Praha 4, Česká republika

    Podiel20 %Vklad7 967 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 22. septembra 2010 – piatok 19. júla 2019

    Adresa Banšelova 28, 82104 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel10 %Vklad3 984 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 22. septembra 2010 – štvrtok 31. októbra 2019

    Adresa Leberstrasse, 20, 1110, Viedeň, Rakúsko

    Podiel70 %Vklad27 883 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 6. decembra 2008 – utorok 21. septembra 2010

    Adresa Banšelova 28, 82104 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel10 %Vklad120 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 18. mája 2004 – utorok 21. septembra 2010

    Adresa Nad lesem 18, 14700 Praha 4, Česká republika

    Podiel20 %Vklad240 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 18. mája 2004 – piatok 5. decembra 2008

    Adresa Bieloruská 54, 82106 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel10 %Vklad120 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 18. mája 2004 – utorok 21. septembra 2010

    Adresa Leberstrasse, 20, 1110, Viedeň, Rakúsko

    Podiel70 %Vklad840 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/31785/B
Hlavná činnosť
Nákladná cestná doprava
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • utorok 18. mája 2004Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 6. 4. 2004 v súlade s §§ 24, 105 až 153 Obchodného zákonníka v znení noviel.
KUNSTTRANS BRATISLAVA, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

KUNSTTRANS BRATISLAVA, s.r.o.

Bojnická 10, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.