Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35887281・Kukučínova 52, 83103 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2025
150 tis. €
+32 %Zisk 2025
−261 €
−108 %Aktíva
66 tis. €
−29 %Vlastný kapitál
−684 €
−62 %Zadlženosť
101,0 %
+0,6 ppHrubá marža
14,5 %
+50 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
−2,9 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
−3,8 ppRentabilita aktív
ROE
38,2 %
+778 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,03
−0,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
699 €
−84 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
137,3 %
+110 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 960 €
−36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 94 tis. € | 67 tis. € | 150 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 23 tis. € | −24 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 66 tis. € | 112 tis. € | 114 tis. € | 150 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | −2 905 € | 3 131 € | −261 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 204 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 72 tis. € | 98 tis. € | 92 tis. € | 66 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 741 € | 1 714 € | 4 408 € | 3 796 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 741 € | 1 714 € | 4 408 € | 3 796 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 67 tis. € | 96 tis. € | 88 tis. € | 62 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 764 € | 788 € | 1 030 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 734 € | 33 tis. € | 33 tis. € | 25 tis. € |
| Finančné účty | 48 tis. € | 62 tis. € | 54 tis. € | 36 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 72 tis. € | 98 tis. € | 92 tis. € | 66 tis. € |
| Vlastné imanie | −55 tis. € | −3 555 € | −423 € | −684 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −48 tis. € | −8 135 € | −11 tis. € | −7 908 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | −2 905 € | 3 131 € | −261 € |
| Záväzky | 127 tis. € | 101 tis. € | 93 tis. € | 67 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 581 € | 1 727 € | 1 791 € | 1 859 € |
| Krátkodobé záväzky | 124 tis. € | 99 tis. € | 85 tis. € | 60 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 58 € | 0 € | 0 € | 11 € |
| Rezervy | 1 180 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Závadská 18, 83105 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Závadská 18, 83105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Závadská 18, 83105 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Závadská 18, 83105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Závadská 18, 83105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Boční 170, 66471 Veverská Bitýška, Slovenská republika
Adresa Klatovská 2, 60200 Brno, Česká republika
Adresa Závadská 18, 83105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.