Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35896248・Račianska 91, 83102 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2019
0 €
Zisk 2019
0 €
Aktíva
0 €
Vlastný kapitál
0 €
Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Zisk pred zdanením
0 €
Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
0 €
Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
46,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Dlhodobý dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery
Krátkodobý dlh
0 €
Bežné bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý cash flow
0 €
+100 %Zmena stavu finančných účtov oproti predchádzajúcemu roku
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 19 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −126 tis. € | −104 tis. € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | 960 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 833 tis. € | 855 tis. € | 0 € | 0 € |
| Neobežný majetok | 820 tis. € | 820 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 820 tis. € | 820 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 35 tis. € | 0 € | 0 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 000 € | 2 711 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 438 € | 32 tis. € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 833 tis. € | 855 tis. € | 0 € | 0 € |
| Vlastné imanie | −1,02 mil. € | −1,12 mil. € | 0 € | 0 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 180 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −900 tis. € | −1,03 mil. € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −126 tis. € | −104 tis. € | 0 € | 0 € |
| Záväzky | 1,85 mil. € | 1,98 mil. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 1,8 mil. € | 1,92 mil. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 47 tis. € | 55 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 4 200 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Račianska 91, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pavlovova 1036/4, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mesačná 3241/71, 82102 Bratislava, Slovenská republika
konateľ
Adresa Ľudové nám. 15, 83103 Bratislava, Slovenská republika
konateľ
Adresa Ľudové nám. 15, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Veternicová 24, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 2, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Račianska 91, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pavlovova 1036/4, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mesačná 3241/7, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Novinárska 510/3, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Novinárska 510/3, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Veternicová 24, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 2, 90031 Stupava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.