Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35898704・Šafárikovo námestie 4, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2004
Obrat 2024
17 tis. €
−75 %Zisk 2024
−150 tis. €
−11 551 %Aktíva
437 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
430 tis. €
−26 %Zadlženosť
1,6 %
+0,6 ppHrubá marža
-230,3 %
−279 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-866,8 %
−869 ppZisk / výnosy
ROA
-34,3 %
−35 ppRentabilita aktív
ROE
-34,9 %
−35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
103,99
−45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−150 tis. €
−7 604 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,2 %
−35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
430 tis. €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-32,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 261 tis. € | 131 tis. € | 69 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 44 tis. € | 34 tis. € | −40 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 263 tis. € | 133 tis. € | 69 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 546 € | 11 tis. € | 1 311 € | −150 tis. € |
| Daň z príjmov | 941 € | 2 992 € | 685 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 941 € | 2 992 € | 685 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 664 tis. € | 665 tis. € | 586 tis. € | 437 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 459 € | 3 447 € | 1 545 € | 1 014 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 459 € | 3 447 € | 1 545 € | 1 014 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 656 tis. € | 660 tis. € | 583 tis. € | 434 tis. € |
| Zásoby | 438 tis. € | 369 tis. € | 265 tis. € | 257 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 197 tis. € | 157 tis. € | 38 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 134 tis. € | 280 tis. € | 151 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 598 € | 1 567 € | 1 621 € | 1 965 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 664 tis. € | 665 tis. € | 586 tis. € | 437 tis. € |
| Vlastné imanie | 645 tis. € | 656 tis. € | 580 tis. € | 430 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 712 € | 712 € | 712 € | 712 € |
| HV minulých rokov | 637 tis. € | 638 tis. € | 572 tis. € | 573 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 546 € | 11 tis. € | 1 311 € | −150 tis. € |
| Záväzky | 19 tis. € | 9 025 € | 5 270 € | 6 786 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 993 € | 2 099 € | 2 197 € | 2 611 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 6 926 € | 3 073 € | 4 175 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 36, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
FEVA Slovakia, s.r.o.
Šafárikovo námestie 4, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.