Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35899085・Sedmokrásková 7, 82101 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2025
15 tis. €
−12 %Zisk 2025
−4 522 €
−247 %Aktíva
10 tis. €
−32 %Vlastný kapitál
−2 891 €
−277 %Zadlženosť
127,6 %
+38 ppHrubá marža
8,4 %
−43 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-30,0 %
−48 ppZisk / výnosy
ROA
-43,1 %
−63 ppRentabilita aktív
ROE
156,4 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,96
−4,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 182 €
−203 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,1 %
−32 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 116 €
−9,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 413 € | 10 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 964 € | 3 997 € | 8 144 € | 1 268 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 413 € | 10 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 327 € | −1 257 € | 3 078 € | −4 522 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 29 € | 971 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 8 820 € | 4 441 € | 63 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 8 820 € | 4 441 € | 63 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 187 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 654 € | 7 154 € | 7 154 € | 7 154 € |
| Finančné účty | 1 533 € | 4 581 € | 3 864 € | 3 275 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | −191 € | −1 448 € | 1 631 € | −2 891 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −4 167 € | −7 494 € | −8 750 € | −5 672 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 327 € | −1 257 € | 3 078 € | −4 522 € |
| Záväzky | 21 tis. € | 22 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 19 tis. € | 17 tis. € | 8 283 € | 7 870 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 183 € | 4 609 € | 5 365 € | 5 313 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 180 € | 180 € | 180 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Ulica 29. augusta 2263/15, 81109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hlaváčikova 9, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ulica 29. augusta 2263/15, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Popolná 30, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Popolná 30, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hlaváčikova 9, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.