Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35900148・Hradská 8018/19, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2004
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 113 €
+25 %Aktíva
10 tis. €
−1,2 %Vlastný kapitál
7 957 €
−12 %Zadlženosť
20,6 %
+10 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-11,1 %
+3,5 ppRentabilita aktív
ROE
-14,0 %
+2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,01
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−773 €
+32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-44,0 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 255 €
−9,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 1 737 € | 2 312 € | −670 € | −300 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 323 € | 1 623 € | −1 481 € | −1 113 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 112 € | 1 724 € | 1 337 € | 949 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 112 € | 1 724 € | 1 337 € | 949 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 145 € | 9 253 € | 8 799 € | 9 066 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 388 € | 601 € | 468 € | 537 € |
| Finančné účty | 7 757 € | 8 652 € | 8 331 € | 8 529 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 928 € | 11 tis. € | 9 070 € | 7 957 € |
| Základné imanie | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € |
| HV minulých rokov | 2 582 € | 1 259 € | 2 882 € | 1 401 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 323 € | 1 623 € | −1 481 € | −1 113 € |
| Záväzky | 2 329 € | 426 € | 1 066 € | 2 058 € |
| Dlhodobé záväzky | 247 € | 247 € | 247 € | 247 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 082 € | 179 € | 819 € | 1 811 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hradská 8018/19, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Brančská 11, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Adyho, 234/9, 90045, Malinovo, Slovensko
Adresa Adyho, 234/9, 90045, Malinovo, Slovensko
Adresa Rovniankova 2, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Terezy Novákovej 5, 62100 Brno, Česká republika
Adresa Žižkovská 1146, 69102 Velké Bílovice, Česká republika
Adresa Hradská 8018/19, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Adyho, 234/9, 90045, Malinovo, Slovensko
Adresa Rovniankova 2, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Adyho, 234/9, 90045, Malinovo, Slovensko
Adresa Brančská 11, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 2, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Adyho, 234/9, 90045, Malinovo, Slovensko
Adresa Brančská 11, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 2, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Adyho, 234/9, 90045, Malinovo, Slovensko
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
HIFOL, spol. s r.o.
Hradská 8018/19, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.