Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35901101・Na Križovatkách 37/A, 82104 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2025
60 tis. €
+30 %Zisk 2025
36 tis. €
+11 %Aktíva
88 tis. €
+90 %Vlastný kapitál
44 tis. €
+9,0 %Zadlženosť
50,2 %
+37 ppHrubá marža
87,9 %
−3,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
61,0 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
41,5 %
−30 ppRentabilita aktív
ROE
83,3 %
+1,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,96
−87 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
40 tis. €
+4,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 556 €
−104 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 49 tis. € | 46 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 356 € | 45 tis. € | 42 tis. € | 44 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 49 tis. € | 46 tis. € | 60 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 486 € | 27 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 534 € | 4 892 € | 5 838 € | 4 088 € |
| Daň z príjmov splatná | 534 € | 4 892 € | 5 838 € | 4 088 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 40 tis. € | 46 tis. € | 88 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 885 € | 0 € | 44 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 885 € | 0 € | 44 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 38 tis. € | 45 tis. € | 42 tis. € |
| Zásoby | 96 € | 127 € | 83 € | 140 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 780 € | 12 tis. € | 1 911 € | 3 328 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 26 tis. € | 43 tis. € | 39 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 603 € | 1 197 € | 1 012 € | 1 323 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 40 tis. € | 46 tis. € | 88 tis. € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 35 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € |
| Základné imanie | 17 tis. € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 663 € | 663 € | 663 € | 663 € |
| HV minulých rokov | 4 363 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 486 € | 27 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € |
| Záväzky | 899 € | 5 128 € | 6 082 € | 44 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 899 € | 5 128 € | 6 082 € | 44 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
35 registrovaných činností
Adresa Na Križovatkách 37/A, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Domašská 14, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Križovatkách 37/A, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na Križovatkách 37/A, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Banšelová 14, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Domašská 14, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.