Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35903775・Melčice - Lieskové 147, 91305 Melčice - Lieskové・Založené 2004
Obrat 2025
2 500 €
−62 %Zisk 2025
−579 €
−991 %Aktíva
119 tis. €
−0,5 %Vlastný kapitál
−88 tis. €
−0,7 %Zadlženosť
174,0 %
+0,9 ppHrubá marža
1,7 %
−49 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-23,2 %
−24 ppZisk / výnosy
ROA
-0,5 %
−0,5 ppRentabilita aktív
ROE
0,7 %
+0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,58
−0,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−239 €
−159 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-142,3 %
−226 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−86 tis. €
−0,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 17 tis. € | 14 tis. € | 6 041 € | 2 500 € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 4 527 € | 3 044 € | 42 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 15 tis. € | 6 580 € | 2 500 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 097 € | −4 797 € | 65 € | −579 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 126 tis. € | 122 tis. € | 119 tis. € | 119 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 126 tis. € | 122 tis. € | 119 tis. € | 119 tis. € |
| Zásoby | 7 841 € | 2 285 € | 2 285 € | 2 285 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 116 tis. € | 117 tis. € | 115 tis. € | 115 tis. € |
| Finančné účty | 2 283 € | 2 115 € | 2 436 € | 1 781 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 126 tis. € | 122 tis. € | 119 tis. € | 119 tis. € |
| Vlastné imanie | −83 tis. € | −87 tis. € | −87 tis. € | −88 tis. € |
| Základné imanie | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| HV minulých rokov | −97 tis. € | −99 tis. € | −104 tis. € | −104 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 097 € | −4 797 € | 65 € | −579 € |
| Záväzky | 208 tis. € | 209 tis. € | 207 tis. € | 207 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 780 € | 1 816 € | 1 827 € | 1 827 € |
| Krátkodobé záväzky | 205 tis. € | 206 tis. € | 205 tis. € | 205 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 995 € | 1 254 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Blatnická 1045, 25229 Karlík, Česká republika
Adresa Sídliště 369, 25067 Klecany, Česká republika
Adresa Vieska 254, 91626 Považany, Slovenská republika
Adresa Veternicová 16, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Malinová 1651/25, 10600 Praha 10, Česká republika
Adresa Blatnická 1045, 25229 Karlík, Česká republika
Adresa Sídliště 369, 25067 Klecany, Česká republika
Adresa Blatnická 1045, 25229 Karlík, Česká republika
Adresa Malinová 1651/25, 10600 Praha 10, Česká republika
Adresa Malinová 1651/25, 10600 Praha 10, Česká republika
Adresa Sídliště 369, 25067 Klecany, Česká republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
ALIMEX SECURITY s.r.o.
Melčice - Lieskové 147, 91305 Melčice - Lieskové
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.