Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35903813・Jungmannová 2, 85101 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2025
8 625 €
−41 %Zisk 2025
−11 tis. €
−855 %Aktíva
−9 289 €
−208 %Vlastný kapitál
−2 773 €
−135 %Zadlženosť
70,2 %
+63 ppHrubá marža
-114,4 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-125,2 %
−117 ppZisk / výnosy
ROA
116,3 %
+129 ppRentabilita aktív
ROE
389,4 %
+404 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,01
+1 334 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
−1 222 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,3 %
+40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−31 tis. €
−3 721 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-27,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 137 € | 0 € | 0 € | 8 625 € |
| Pridaná hodnota | −16 tis. € | −17 tis. € | −8 399 € | −9 865 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 8 625 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 152 € | −7 688 € | −1 131 € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 27 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 8 498 € | 8 599 € | −9 289 € |
| Neobežný majetok | 8 353 € | 8 353 € | 8 353 € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 353 € | 8 353 € | 8 353 € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 613 € | 145 € | 246 € | −39 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 034 € | 0 € | 0 € | −42 tis. € |
| Finančné účty | 3 579 € | 145 € | 246 € | 3 433 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 8 498 € | 8 599 € | −9 289 € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 9 157 € | 8 026 € | −2 773 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 10 tis. € | 10 tis. € | 2 518 € | 1 387 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 152 € | −7 688 € | −1 131 € | −11 tis. € |
| Záväzky | −880 € | −659 € | 573 € | −6 516 € |
| Dlhodobé záväzky | 38 € | 84 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −2 097 € | −1 922 € | −606 € | −7 695 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 1 179 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Lipnická 385/95, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Lipnická 385/95, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Jungmannová 2, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lipnická 385/95, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Jungmannová 2, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lipnická 385/95, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.