Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35905581・Gagarinova 7/A, 82103 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2025
22 tis. €
+365 %Zisk 2025
19 tis. €
+818 %Aktíva
29 tis. €
+139 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+189 %Zadlženosť
3,1 %
−17 ppHrubá marža
95,4 %
+32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
84,9 %
+42 ppZisk / výnosy
ROA
63,3 %
+47 ppRentabilita aktív
ROE
65,4 %
+45 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
32,11
+533 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
+773 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−4,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
+189 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 310 € | 0 € | 4 700 € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | −874 € | −1 460 € | 2 978 € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 310 € | 0 € | 4 700 € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 085 € | −1 808 € | 2 023 € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 2 063 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 721 € | 7 811 € | 12 tis. € | 29 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 721 € | 7 811 € | 12 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 690 € |
| Finančné účty | 6 721 € | 7 811 € | 12 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 721 € | 7 811 € | 12 tis. € | 29 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 7 811 € | 9 834 € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 4 743 € | 2 317 € | 509 € | 2 532 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 085 € | −1 808 € | 2 023 € | 19 tis. € |
| Záväzky | −4 239 € | 0 € | 2 413 € | 913 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −4 239 € | 0 € | 2 413 € | 913 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Wolkrova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.