Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35911808・Maršala Koneva 1, 04022 Košice・Založené 2004
Obrat 2025
158 tis. €
+0,6 %Zisk 2025
7 111 €
+193 %Aktíva
75 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+25 %Zadlženosť
51,9 %
−3,7 ppHrubá marža
72,4 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,5 %
+2,9 ppZisk / výnosy
ROA
9,5 %
+5,8 ppRentabilita aktív
ROE
19,7 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,55
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 253 €
+173 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,1 %
−5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+59 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 133 tis. € | 156 tis. € | 158 tis. € |
| Pridaná hodnota | 76 tis. € | 91 tis. € | 113 tis. € | 115 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 133 tis. € | 157 tis. € | 158 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 153 € | 6 682 € | 2 430 € | 7 111 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 992 € | 960 € | 2 142 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 37 tis. € | 65 tis. € | 75 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 620 € | 5 837 € | 37 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 620 € | 5 837 € | 37 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 31 tis. € | 28 tis. € | 49 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 11 tis. € | 23 tis. € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 4 403 € | 20 tis. € | 5 381 € | 39 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 37 tis. € | 65 tis. € | 75 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 13 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 153 € | 6 682 € | 2 430 € | 7 111 € |
| Záväzky | 7 114 € | 10 tis. € | 36 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 € | 72 € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 7 107 € | 8 797 € | 9 459 € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 1 223 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Sokoľ 230, 04431 Družstevná pri Hornáde, Slovenská republika
Adresa Sokoľ 230, 04431 Družstevná pri Hornáde, Slovenská republika
Adresa Sokoľ 230, 04431 Družstevná pri Hornáde, Slovenská republika
Adresa Sokoľ 230, 04431 Družstevná pri Hornáde, Slovenská republika
Adresa Sokoľ 230, 04431 Družstevná pri Hornáde, Slovenská republika
Adresa Mierová 465/3, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa Sokoľ 230, 04431 Družstevná pri Hornáde, Slovenská republika
Adresa Sokoľ 230, 04431 Družstevná pri Hornáde, Slovenská republika
Adresa Sokoľ 230, 04431 Družstevná pri Hornáde, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.