Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35913291・Saratovská 24, 84102 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2025
137 tis. €
−5,6 %Zisk 2025
40 tis. €
−24 %Aktíva
163 tis. €
+27 %Vlastný kapitál
152 tis. €
+27 %Zadlženosť
6,7 %
−0,1 ppHrubá marža
85,0 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,2 %
−7,1 ppZisk / výnosy
ROA
24,7 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
26,4 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-40,28
−171 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
52 tis. €
−24 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,8 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
136 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 131 tis. € | 157 tis. € | 145 tis. € | 137 tis. € |
| Pridaná hodnota | 98 tis. € | 133 tis. € | 122 tis. € | 117 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 131 tis. € | 163 tis. € | 145 tis. € | 137 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 50 tis. € | 76 tis. € | 53 tis. € | 40 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 190 tis. € | 126 tis. € | 129 tis. € | 163 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 462 € | 23 tis. € | 17 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 462 € | 23 tis. € | 17 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 184 tis. € | 103 tis. € | 111 tis. € | 132 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 22 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 37 tis. € | 52 tis. € | 56 tis. € |
| Finančné účty | 162 tis. € | 66 tis. € | 60 tis. € | 76 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 190 tis. € | 126 tis. € | 129 tis. € | 163 tis. € |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 84 tis. € | 120 tis. € | 152 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 59 tis. € | 104 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 50 tis. € | 76 tis. € | 53 tis. € | 40 tis. € |
| Záväzky | 132 tis. € | 43 tis. € | 8 848 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 31 € | 6 814 € | 4 256 € | 14 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 130 tis. € | 34 tis. € | 1 951 € | −3 285 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 386 € | 1 863 € | 2 641 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Sekurisova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sekurisova 21, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Sekurisova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sekurisova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.