Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35919281・Metodova 7, 82108 Bratislava・Založené 2005
Obrat 2025
103 tis. €
−19 %Zisk 2025
8 784 €
+25 %Aktíva
208 tis. €
−0,9 %Vlastný kapitál
170 tis. €
+5,4 %Zadlženosť
18,3 %
−4,9 ppHrubá marža
29,1 %
+4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,5 %
+3,0 ppZisk / výnosy
ROA
4,2 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
5,2 %
+0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
45,38
+66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
−3,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
203 tis. €
+2,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 149 tis. € | 143 tis. € | 128 tis. € | 103 tis. € |
| Pridaná hodnota | 33 tis. € | 33 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 149 tis. € | 143 tis. € | 128 tis. € | 103 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 11 tis. € | 7 051 € | 8 784 € |
| Daň z príjmov | 3 179 € | 2 866 € | 2 379 € | 2 415 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 200 tis. € | 207 tis. € | 210 tis. € | 208 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 5 384 € | 769 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 5 384 € | 769 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 182 tis. € | 196 tis. € | 205 tis. € | 207 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 166 tis. € | 193 tis. € | 196 tis. € | 198 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 3 769 € | 8 755 € | 9 180 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 200 tis. € | 207 tis. € | 210 tis. € | 208 tis. € |
| Vlastné imanie | 144 tis. € | 154 tis. € | 161 tis. € | 170 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 125 tis. € | 136 tis. € | 147 tis. € | 154 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 11 tis. € | 7 051 € | 8 784 € |
| Záväzky | 56 tis. € | 53 tis. € | 49 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 20 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 8 962 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 4 615 € | 7 476 € | 4 572 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 5 336 € | 35 tis. € | 30 tis. € | 25 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Malinovská 533/48A, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Veľké Kršteňany 202, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Malinovská 533/48A, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Veľké Kršteňany 202, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.