Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35922478・Priehradná 20447/34A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2005
Obrat 2025
35 tis. €
+20 %Zisk 2025
1 711 €
+122 %Aktíva
34 tis. €
−47 %Vlastný kapitál
24 tis. €
−46 %Zadlženosť
29,6 %
−1,8 ppHrubá marža
66,7 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,9 %
+32 ppZisk / výnosy
ROA
5,0 %
+17 ppRentabilita aktív
ROE
7,2 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,03
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 051 €
+126 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,6 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 68 tis. € | 84 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € |
| Pridaná hodnota | 56 tis. € | 67 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 68 tis. € | 84 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 32 tis. € | −7 788 € | 1 711 € |
| Daň z príjmov | 6 549 € | 9 153 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 94 tis. € | 124 tis. € | 64 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 43 tis. € | 30 tis. € | 18 tis. € | 6 668 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 43 tis. € | 30 tis. € | 18 tis. € | 6 668 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 51 tis. € | 94 tis. € | 46 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 67 € | 126 € | 89 € | 83 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 96 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 1 257 € | 39 tis. € | 3 229 € |
| Finančné účty | 38 tis. € | 93 tis. € | 6 587 € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 94 tis. € | 124 tis. € | 64 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 94 tis. € | 44 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 31 tis. € | 54 tis. € | 45 tis. € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 32 tis. € | −7 788 € | 1 711 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 22 tis. € | 14 tis. € | 5 971 € | 19 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 590 € | 15 tis. € | 13 tis. € | 8 995 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 681 € | 755 € | 700 € | 543 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Komenského 444/6, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Beniakova 5, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 20, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Koreničova 699/2, 81103 Bratislava - Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Komenského 444/6, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Koreničova 699/2, 81103 Bratislava - Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 20, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Beniakova 5, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Beniakova 5, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Beniakova 5, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Gallayova 6, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
ART factory, s.r.o.
Priehradná 20447/34A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.