Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35924667・Cabanova 3, 84102 Bratislava・Založené 2005
Obrat 2025
414 tis. €
+18 %Zisk 2025
8 337 €
+48 %Aktíva
111 tis. €
+4,9 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+80 %Zadlženosť
83,1 %
−7,1 ppHrubá marža
11,7 %
−2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+0,4 ppZisk / výnosy
ROA
7,5 %
+2,2 ppRentabilita aktív
ROE
44,3 %
−9,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,62
+149 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,7 %
−6,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
97 tis. €
−6,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 408 tis. € | 443 tis. € | 352 tis. € | 413 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 51 tis. € | 49 tis. € | 49 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 412 tis. € | 443 tis. € | 352 tis. € | 414 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | 5 800 € | 5 633 € | 8 337 € |
| Daň z príjmov | 81 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 81 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 42 tis. € | 49 tis. € | 106 tis. € | 111 tis. € |
| Neobežný majetok | 25 tis. € | 12 tis. € | 3 831 € | 5 071 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 25 tis. € | 12 tis. € | 3 831 € | 5 071 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 37 tis. € | 101 tis. € | 104 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 78 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 197 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 25 tis. € | 89 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 1 004 € | 1 582 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 42 tis. € | 49 tis. € | 106 tis. € | 111 tis. € |
| Vlastné imanie | −250 tis. € | 4 839 € | 10 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 290 € | 571 € |
| HV minulých rokov | −275 tis. € | −290 tis. € | −285 tis. € | −279 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | 5 800 € | 5 633 € | 8 337 € |
| Záväzky | 291 tis. € | 44 tis. € | 95 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 45 tis. € | 40 tis. € | 7 418 € | 7 456 € |
| Krátkodobé záväzky | 246 tis. € | 4 161 € | −3 364 € | 7 148 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 91 tis. € | 78 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Cabanova 2175/3, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Riazanská 66, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cabanova 2175/3, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Riazanská 66, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Riazanská 66, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.