Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35924926・Mierová 56, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2005
Obrat 2025
50 tis. €
+2,1 %Zisk 2025
34 tis. €
+1 001 %Aktíva
152 tis. €
+72 %Vlastný kapitál
125 tis. €
+42 %Zadlženosť
17,6 %
+17 ppHrubá marža
84,7 %
+92 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
68,1 %
+76 ppZisk / výnosy
ROA
22,6 %
+27 ppRentabilita aktív
ROE
27,4 %
+32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
33,83
−87 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
38 tis. €
+1 207 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,6 %
+20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
147 tis. €
+67 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 25 tis. € | 45 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 23 tis. € | 11 tis. € | −3 148 € | 43 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 35 tis. € | 25 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 5 516 € | −3 799 € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 5 002 € | 340 € | 4 043 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 90 tis. € | 98 tis. € | 88 tis. € | 152 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 90 tis. € | 98 tis. € | 88 tis. € | 152 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 25 tis. € | 36 tis. € | 33 tis. € | 92 tis. € |
| Finančné účty | 64 tis. € | 61 tis. € | 55 tis. € | 59 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 90 tis. € | 98 tis. € | 88 tis. € | 152 tis. € |
| Vlastné imanie | 86 tis. € | 92 tis. € | 88 tis. € | 125 tis. € |
| Základné imanie | 6 638 € | 6 638 € | 6 638 € | 6 638 € |
| HV minulých rokov | 57 tis. € | 80 tis. € | 85 tis. € | 84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 5 516 € | −3 799 € | 34 tis. € |
| Záväzky | 3 277 € | 5 779 € | 340 € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 277 € | 5 779 € | 340 € | 4 481 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 22 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Oleandrova 625/10, 85110 Bratislava - mestská časť Jarovce, Slovenská republika
Adresa Oleandrova 625/10, 85110 Bratislava - mestská časť Jarovce, Slovenská republika
konateľ
Adresa Fedinova 1117/24, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Oleandrova 625/10, 85110 Bratislava - mestská časť Jarovce, Slovenská republika
Adresa Oleandrova 625/10, 85110 Bratislava - mestská časť Jarovce, Slovenská republika
Adresa Fedinova 1117/24, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fedinova 1117/24, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fedinova 1117/24, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fedinova 1117/24, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Langermann s.r.o.
Mierová 56, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.