Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35928034・Legerského 1657/16, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2005
Obrat 2025
333 tis. €
+17 %Zisk 2025
120 tis. €
+30 %Aktíva
157 tis. €
+5,4 %Vlastný kapitál
143 tis. €
+8,0 %Zadlženosť
9,0 %
−2,2 ppHrubá marža
64,3 %
−1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
36,1 %
+3,6 ppZisk / výnosy
ROA
76,8 %
+15 ppRentabilita aktív
ROE
84,4 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,33
+40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
152 tis. €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
127 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 179 tis. € | 267 tis. € | 284 tis. € | 333 tis. € |
| Pridaná hodnota | 91 tis. € | 176 tis. € | 186 tis. € | 214 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 180 tis. € | 267 tis. € | 284 tis. € | 333 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 31 tis. € | 86 tis. € | 92 tis. € | 120 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 788 € | 23 tis. € | 25 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 107 tis. € | 163 tis. € | 149 tis. € | 157 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 39 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 39 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 90 tis. € | 124 tis. € | 120 tis. € | 139 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 584 € | 78 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 55 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 97 tis. € | 101 tis. € | 121 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 107 tis. € | 163 tis. € | 149 tis. € | 157 tis. € |
| Vlastné imanie | 98 tis. € | 140 tis. € | 132 tis. € | 143 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 59 tis. € | 46 tis. € | 33 tis. € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 31 tis. € | 86 tis. € | 92 tis. € | 120 tis. € |
| Záväzky | 9 820 € | 23 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 167 € | 260 € | 361 € | 467 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 653 € | 20 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 2 565 € | 1 402 € | 1 319 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Legerského 1657/16, 83102 Bratislava- mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Hradná 4/3707, 84110 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Legerského 1657/16, 83102 Bratislava- mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Hradná 4/3707, 84110 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hradná 4/3707, 84110 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
LUMED, s.r.o.
Legerského 1657/16, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.