Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35931710・Eötvösova 12, 94501 Komárno・Založené 2005
Obrat 2024
3 595 €
−82 %Zisk 2024
−4 867 €
−1 366 %Aktíva
1,8 mil. €
−0,1 %Vlastný kapitál
61 tis. €
−7,4 %Zadlženosť
96,6 %
+0,3 ppHrubá marža
100,0 %
+32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-135,4 %
−134 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
-8,0 %
−7,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−89 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 527 €
−1 264 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,5 %
−7,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,73 mil. €
−0,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-32,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | 3 595 € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 3 595 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | 3 595 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 20 tis. € | −2 802 € | −332 € | −4 867 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,82 mil. € | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 1 320 € | 1 139 € | 128 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 986 € | 774 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 438 € | 334 € | 365 € | 128 € |
| Časové rozlíšenie | 916 € | — | — | — |
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,82 mil. € | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € |
| Vlastné imanie | −562 tis. € | 70 tis. € | 66 tis. € | 61 tis. € |
| Základné imanie | 66 tis. € | 66 tis. € | 66 tis. € | 66 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 6 638 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −654 tis. € | 0 € | −6 934 € | −7 266 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 20 tis. € | −2 802 € | −332 € | −4 867 € |
| Záväzky | 2,38 mil. € | 1,73 mil. € | 1,73 mil. € | 1,73 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 776 € | 804 € | 6 023 € | 6 023 € |
| Krátkodobé záväzky | 2,38 mil. € | 1,73 mil. € | 1,73 mil. € | 1,73 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 128 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Babarózsa köz, 4, 1223, Budapest, Maďarská republika
Adresa Gyöngyvér u., 7, 1029, Budapest, Maďarská republika
Adresa Jedlik Ányos utca 4, 8220 Balatonalmádi, Maďarsko
Adresa Centerville Road, 2711, suite 400, DE 19808, Wilmington, Delaware, USA
Adresa Babarózsa köz, 4, 1223, Budapest, Maďarská republika
Adresa Gyöngyvér u., 7, 1029, Budapest, Maďarská republika
Adresa Babarózsa köz, 4, 1223, Budapest, Maďarská republika
Adresa Gyöngyvér u., 7, 1029, Budapest, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.