Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35932180・Perecká 2969/19, 93401 Levice・Založené 2005
Obrat 2025
155 tis. €
+116 %Zisk 2025
9 413 €
+163 %Aktíva
22 tis. €
+124 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+259 %Zadlženosť
41,0 %
−22 ppHrubá marža
7,1 %
+24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,1 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
42,6 %
+193 ppRentabilita aktív
ROE
72,2 %
+481 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,44
+54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+175 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,3 %
+16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+259 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 100 tis. € | 125 tis. € | 72 tis. € | 154 tis. € |
| Pridaná hodnota | 290 € | 21 tis. € | −12 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 100 tis. € | 125 tis. € | 72 tis. € | 155 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 088 € | 19 tis. € | −15 tis. € | 9 413 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 562 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 752 € | 29 tis. € | 9 843 € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 752 € | 29 tis. € | 9 843 € | 22 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 46 € | 4 165 € | 884 € | 750 € |
| Finančné účty | 8 706 € | 25 tis. € | 8 959 € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 752 € | 29 tis. € | 9 843 € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | −71 tis. € | 18 tis. € | 3 633 € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −71 tis. € | −7 179 € | 11 tis. € | −3 670 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 088 € | 19 tis. € | −15 tis. € | 9 413 € |
| Záväzky | 80 tis. € | 10 tis. € | 6 210 € | 9 047 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 10 tis. € | 6 210 € | 9 047 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Perecká 2969/19, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Konopná 12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Werkgasse 9, 2460 Bruck/Leitha, Rakúska republika
Adresa Untere Hauptstraße, 155, 7122, Gols, Rakúsko
Adresa Werkgasse, 9, 2460, Bruck/leitha, Rakúsko
Adresa Werkgasse, 9, 2460, Bruck/leitha, Rakúsko
Adresa Untere Hauptstraße, 155, 7122, Gols, Rakúsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.