Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35933577・Galvaniho 4328/16, 82104 Bratislava・Založené 2005
Obrat 2025
183 tis. €
−11 %Zisk 2025
3 680 €
+105 %Aktíva
96 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
46 tis. €
+8,7 %Zadlženosť
52,2 %
+4,7 ppHrubá marža
3,0 %
+1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
3,8 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
8,0 %
+3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,92
−9,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 710 €
+46 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
46 tis. €
+8,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 264 tis. € | 233 tis. € | 204 tis. € | 183 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 086 € | 11 tis. € | 3 339 € | 5 492 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 264 tis. € | 233 tis. € | 204 tis. € | 183 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 161 € | 10 tis. € | 1 792 € | 3 680 € |
| Daň z príjmov | 1 809 € | 0 € | 1 431 € | 1 030 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 809 € | 0 € | 1 431 € | 1 030 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 91 tis. € | 78 tis. € | 81 tis. € | 96 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 91 tis. € | 78 tis. € | 81 tis. € | 96 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 80 tis. € | 53 tis. € | 63 tis. € | 76 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 19 € | 0 € | 23 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 91 tis. € | 78 tis. € | 81 tis. € | 96 tis. € |
| Vlastné imanie | 33 tis. € | 44 tis. € | 42 tis. € | 46 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 663 € | 663 € | 663 € | 663 € |
| HV minulých rokov | 21 tis. € | 26 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 161 € | 10 tis. € | 1 792 € | 3 680 € |
| Záväzky | 58 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 58 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € | 50 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Nezábudková 16, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 16, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 16, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 16, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.