Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

DryCon, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35942827Povoznícka 1607/18, 84103 Bratislava - mestská časť LamačZaložené 2005

Obrat 2025

2,81 mil. €

+86 %
IČO
35942827
DIČ
2022026699
IČ DPH
SK2022026699, podľa §4, registrácia od utorok 12. júla 2005
Sídlo
DryCon, s.r.o.Povoznícka 1607/18 84103 Bratislava - mestská časť Lamač
Dátum vzniku
utorok 28. júna 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/36620/B

Zisk 2025

111 tis. €

−1,9 %

Aktíva

1,17 mil. €

−0,6 %

Vlastný kapitál

700 tis. €

+19 %

Zadlženosť

41,6 %

+11 pp

Hrubá marža

12,1 %

−9,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1,9 %
261 €4 034 €1 180 €46 tis. €19 tis. €3 358 €575 tis. €285 tis. €269 tis. €58 tis. €113 tis. €111 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+95 %
335 tis. €312 tis. €342 tis. €470 tis. €383 tis. €408 tis. €1,9 mil. €1,87 mil. €1,68 mil. €888 tis. €1,42 mil. €2,75 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,9 %

−3,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

9,4 %

−0,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

15,8 %

−3,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

10,12

+254 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

146 tis. €

+1,8 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

24,3 %

+2,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

785 tis. €

+33 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

21,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

336 tis. €2014313 tis. €2015342 tis. €2016477 tis. €2017387 tis. €2018417 tis. €20191,91 mil. €20201,9 mil. €20211,71 mil. €2022905 tis. €20231,51 mil. €20242,81 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,68 mil. €888 tis. €1,42 mil. €2,75 mil. €
Pridaná hodnota489 tis. €223 tis. €299 tis. €332 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,71 mil. €905 tis. €1,51 mil. €2,81 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení269 tis. €58 tis. €113 tis. €111 tis. €
Daň z príjmov72 tis. €16 tis. €31 tis. €36 tis. €
Daň z príjmov splatná72 tis. €16 tis. €31 tis. €36 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok291 tis. €
  • Obežný majetok872 tis. €
  • Časové rozlíšenie8 727 €

Pasíva

  • Vlastné imanie700 tis. €
  • Záväzky487 tis. €
  • Časové rozlíšenie−16 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom917 tis. €756 tis. €1,18 mil. €1,17 mil. €
Neobežný majetok200 tis. €243 tis. €261 tis. €291 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok200 tis. €243 tis. €261 tis. €291 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok710 tis. €509 tis. €909 tis. €872 tis. €
Zásoby4 935 €3 616 €8 034 €14 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky429 tis. €180 tis. €583 tis. €820 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty276 tis. €325 tis. €318 tis. €38 tis. €
Časové rozlíšenie7 029 €4 896 €8 021 €8 727 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky917 tis. €756 tis. €1,18 mil. €1,17 mil. €
Vlastné imanie579 tis. €477 tis. €590 tis. €700 tis. €
Základné imanie9 958 €9 958 €9 958 €10 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania3 642 €3 642 €3 642 €3 642 €
HV minulých rokov297 tis. €405 tis. €463 tis. €576 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení269 tis. €58 tis. €113 tis. €111 tis. €
Záväzky341 tis. €284 tis. €363 tis. €487 tis. €
Dlhodobé záväzky2 836 €2 708 €2 267 €215 tis. €
Krátkodobé záväzky286 tis. €209 tis. €318 tis. €86 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé49 tis. €69 tis. €37 tis. €180 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy3 183 €3 527 €5 261 €6 297 €
Časové rozlíšenie−2 828 €−4 685 €226 tis. €−16 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

962 €1 474 €961 €10 tis. €6 891 €1 203 €153 tis. €76 tis. €72 tis. €16 tis. €31 tis. €36 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie1 789,76 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve,Platné od utorok 28. júna 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,Platné od utorok 28. júna 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,Platné od utorok 28. júna 2005
  • maliarske, natieračské, sklenárske práce a stierkovacie práce,Platné od utorok 28. júna 2005
  • montáž a demontáž stavebných lešení,Platné od utorok 28. júna 2005
  • montáž sadrokartónových prvkov,Platné od utorok 28. júna 2005
  • nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozíka,Platné od utorok 28. júna 2005
  • obstarávateľská činnosť spojená s prenájmom nehnuteľností,Platné od utorok 28. júna 2005
  • organizačné a ekonomické poradenstvo,Platné od utorok 28. júna 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,Platné od utorok 28. júna 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod utorok 28. júna 2005

    Adresa Povoznícka 4665/18A, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 28. júna 2005

    Adresa Na Vyhliadke 6052/29, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

  • Konateľutorok 28. júna 2005 – streda 14. januára 2026

    Adresa Povoznícka 18/A, 84103 Bratislava, Slovenská republika

  • Ján PopikZaniknuté
    Konateľutorok 28. júna 2005 – streda 14. januára 2026

    Adresa Na Vyhliadke 29, 84107 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 13
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 15. januára 2026

    Adresa Povoznícka 4665/18A, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad6 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 15. januára 2026

    Adresa Segnáre 4717/55, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

    Podiel10 %Vklad1 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 15. januára 2026

    Adresa Na Vyhliadke 6052/29, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad3 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 23. septembra 2022 – streda 14. januára 2026

    Adresa Povoznícka 18/A/ 4665, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

    Podiel39 %Vklad3 883,69 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 20. júna 2019 – štvrtok 22. septembra 2022

    Adresa Povoznícka 18/A/ 4665, 84103 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel39 %Vklad3 883,69 EUR
  • Ján PopikZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 20. júna 2019 – streda 14. januára 2026

    Adresa Na Vyhliadke 29, 84107 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel51 %Vklad5 078,67 EUR
  • Ján PopikZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. januára 2018 – streda 19. júna 2019

    Adresa Na Vyhliadke 29, 84107 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel90 %Vklad8 962,36 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. marca 2010 – utorok 2. januára 2018

    Adresa Na Vyhliadke 29, 84107 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel39 %Vklad3 883,69 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. marca 2010 – streda 14. januára 2026

    Adresa Segnáre 55, 84103 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel10 %Vklad995,82 EUR
  • Ján PopikZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. marca 2010 – utorok 2. januára 2018

    Adresa Na Vyhliadke 29, 84107 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel51 %Vklad5 078,67 EUR

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/36620/B
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • utorok 28. júna 2005Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 25.05.2005 v zmysle ust. §§ 105 - 153 Obchodného zákonníka.
DryCon, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

DryCon, s.r.o.

Povoznícka 1607/18, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.