Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35944013・Budovateľská 27, 82108 Bratislava・Založené 2005
Obrat 2025
259 tis. €
−31 %Zisk 2025
−26 tis. €
−148 %Aktíva
160 tis. €
−21 %Vlastný kapitál
124 tis. €
−17 %Zadlženosť
22,3 %
−4,1 ppHrubá marža
26,9 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,9 %
−24 ppZisk / výnosy
ROA
-16,1 %
−42 ppRentabilita aktív
ROE
-20,7 %
−56 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,31
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−24 tis. €
−135 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,1 %
−29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
104 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 242 tis. € | 272 tis. € | 376 tis. € | 259 tis. € |
| Pridaná hodnota | 94 tis. € | 85 tis. € | 154 tis. € | 70 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 248 tis. € | 272 tis. € | 377 tis. € | 259 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 6 181 € | 53 tis. € | −26 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 992 € | 1 940 € | 14 tis. € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 992 € | 1 940 € | 14 tis. € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 234 tis. € | 244 tis. € | 204 tis. € | 160 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 333 € | 18 tis. € | 35 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 333 € | 18 tis. € | 35 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 226 tis. € | 226 tis. € | 167 tis. € | 135 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 77 tis. € | 116 tis. € | 78 tis. € | 55 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 148 tis. € | 110 tis. € | 89 tis. € | 80 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 515 € | 736 € | 1 637 € | 1 189 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 234 tis. € | 244 tis. € | 204 tis. € | 160 tis. € |
| Vlastné imanie | 176 tis. € | 183 tis. € | 150 tis. € | 124 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 663 € | 663 € |
| HV minulých rokov | 156 tis. € | 170 tis. € | 89 tis. € | 143 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 6 181 € | 53 tis. € | −26 tis. € |
| Záväzky | 58 tis. € | 62 tis. € | 54 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 45 € | 12 € | 45 € | 76 € |
| Krátkodobé záväzky | 54 tis. € | 56 tis. € | 49 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 205 € | 5 930 € | 4 318 € | 4 318 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Budovateľská 27, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Furdekova 2, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 27, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Furdekova 2, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.