Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35945192・Klincová 12, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2005
Obrat 2025
7 250 €
+69 %Zisk 2025
3 025 €
+82 %Aktíva
64 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
63 tis. €
+5,1 %Zadlženosť
1,0 %
−28 ppHrubá marža
52,9 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
41,7 %
+3,0 ppZisk / výnosy
ROA
4,8 %
+2,8 ppRentabilita aktív
ROE
4,8 %
+2,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
130,47
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 371 €
+68 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−6,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
63 tis. €
−25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-36,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 613 tis. € | 4 500 € | 4 300 € | 7 250 € |
| Pridaná hodnota | 4 949 € | 2 534 € | 2 165 € | 3 832 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 613 tis. € | 4 500 € | 4 300 € | 7 250 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 764 € | 2 025 € | 1 663 € | 3 025 € |
| Daň z príjmov | 1 001 € | 357 € | 340 € | 346 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 236 tis. € | 185 tis. € | 85 tis. € | 64 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 236 tis. € | 185 tis. € | 85 tis. € | 64 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 50 tis. € | 50 tis. € | 66 tis. € | 38 tis. € |
| Finančné účty | 186 tis. € | 135 tis. € | 19 tis. € | 25 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 236 tis. € | 185 tis. € | 85 tis. € | 64 tis. € |
| Vlastné imanie | 56 tis. € | 58 tis. € | 60 tis. € | 63 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 45 tis. € | 48 tis. € | 50 tis. € | 52 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 764 € | 2 025 € | 1 663 € | 3 025 € |
| Záväzky | 180 tis. € | 127 tis. € | 25 tis. € | 648 € |
| Dlhodobé záväzky | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 155 tis. € | 102 tis. € | 481 € | 487 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 161 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Gercenova 33, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sokolská 8, 81104 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Gercenova 33, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dunajská 7, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Gercenova 33, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dunajská 7, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
V - REAL, spol. s r.o.
Klincová 12, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.