Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35948582・Prílohy 46, 91701 Zavar, pošta Trnava・Založené 2005
Obrat 2025
5,74 mil. €
−13 %Zisk 2025
−154 tis. €
−62 %Aktíva
7,52 mil. €
+103 %Vlastný kapitál
1,28 mil. €
−11 %Zadlženosť
82,9 %
+22 ppHrubá marža
21,9 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,7 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
-2,0 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
-12,0 %
−5,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,13
−28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−150 tis. €
+15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,6 %
−49 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
786 tis. €
−37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8,05 mil. € | 7,17 mil. € | 6,33 mil. € | 5,86 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,88 mil. € | 1,34 mil. € | 1,51 mil. € | 1,28 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8,08 mil. € | 7,18 mil. € | 6,59 mil. € | 5,74 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −275 tis. € | −95 tis. € | −154 tis. € |
| Daň z príjmov | 141 tis. € | 56 tis. € | −82 tis. € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 188 tis. € | 83 tis. € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5,94 mil. € | 5,09 mil. € | 3,7 mil. € | 7,52 mil. € |
| Neobežný majetok | 482 tis. € | 326 tis. € | 193 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 482 tis. € | 326 tis. € | 193 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5,36 mil. € | 4,66 mil. € | 3,4 mil. € | 6,87 mil. € |
| Zásoby | 1,73 mil. € | 1,3 mil. € | 1,2 mil. € | 854 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 259 tis. € | 286 tis. € | 372 tis. € | 372 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2,96 mil. € | 3,01 mil. € | 1,55 mil. € | 5,32 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 412 tis. € | 65 tis. € | 284 tis. € | 329 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 95 tis. € | 103 tis. € | 108 tis. € | 557 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5,94 mil. € | 5,09 mil. € | 3,7 mil. € | 7,52 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,81 mil. € | 1,53 mil. € | 1,44 mil. € | 1,28 mil. € |
| Základné imanie | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 262 € | 1 262 € | 1 261 € | 1 261 € |
| HV minulých rokov | 1,81 mil. € | 1,79 mil. € | 1,52 mil. € | 1,42 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −275 tis. € | −95 tis. € | −154 tis. € |
| Záväzky | 4,13 mil. € | 3,55 mil. € | 2,26 mil. € | 6,24 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 694 € | 377 € | 333 € | 381 € |
| Krátkodobé záväzky | 4,04 mil. € | 3,44 mil. € | 2,16 mil. € | 6,09 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 93 tis. € | 112 tis. € | 103 tis. € | 149 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 2 994 € | 268 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
konateľ
Adresa Avenue DU GAL GOURAUD 2, 78220 Viroflay, Francúzska republika
konateľ
Adresa Avenue DU GAL GOURAUD 2, 78220 Viroflay, Francúzska republika
Adresa Rue Clement Ader ZI 49, 78530 BUC, Francúzska republika
Adresa Rue Clement Ader ZI 49, 78530 BUC, Francúzska republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.