Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35954795・Žarnovická 3, 83106 Bratislava・Založené 2005
Obrat 2025
119 tis. €
−4,6 %Zisk 2025
−35 tis. €
+0,6 %Aktíva
90 tis. €
−20 %Vlastný kapitál
−126 tis. €
−39 %Zadlženosť
239,6 %
+59 ppHrubá marža
14,1 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-29,4 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
-38,8 %
−7,6 ppRentabilita aktív
ROE
27,8 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,09
+72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−34 tis. €
+0,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,8 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−193 tis. €
−1,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 97 tis. € | 108 tis. € | 96 tis. € | 108 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 6 961 € | 104 € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 140 tis. € | 113 tis. € | 125 tis. € | 119 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 709 € | −28 tis. € | −35 tis. € | −35 tis. € |
| Daň z príjmov | 523 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 523 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 101 tis. € | 126 tis. € | 113 tis. € | 90 tis. € |
| Neobežný majetok | 80 tis. € | 106 tis. € | 102 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 80 tis. € | 106 tis. € | 102 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 20 tis. € | 10 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 15 tis. € | 3 536 € | 16 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 390 € | 4 522 € | 6 958 € | 2 888 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 101 tis. € | 126 tis. € | 113 tis. € | 90 tis. € |
| Vlastné imanie | −27 tis. € | −55 tis. € | −91 tis. € | −126 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 137 € | 137 € | 137 € | 137 € |
| HV minulých rokov | −86 tis. € | −89 tis. € | −117 tis. € | −152 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 709 € | −28 tis. € | −35 tis. € | −35 tis. € |
| Záväzky | 128 tis. € | 181 tis. € | 203 tis. € | 216 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 727 € | 11 tis. € | 2 545 € | 3 176 € |
| Krátkodobé záväzky | 123 tis. € | 170 tis. € | 201 tis. € | 212 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Žarnovická 3, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Žarnovická 7609/3, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Žarnovická 3, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Furdekova 5, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Furdekova 5, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Žarnovická 3, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Furdekova 5, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Žarnovická 3, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.