Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35955619・Dunajská 31, 81108 Bratislava・Založené 2005
Obrat 2025
128 tis. €
−21 %Zisk 2025
−1 712 €
−191 %Aktíva
205 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
118 tis. €
−1,4 %Zadlženosť
42,7 %
+7,8 ppHrubá marža
42,1 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,3 %
−2,5 ppZisk / výnosy
ROA
-0,8 %
−1,9 ppRentabilita aktív
ROE
-1,5 %
−3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
−20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-21 300,0 %
−21 346 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−40 tis. €
−122 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 135 tis. € | 132 tis. € | 161 tis. € | 128 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 47 tis. € | 46 tis. € | 54 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 138 tis. € | 139 tis. € | 161 tis. € | 128 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 292 € | 1 326 € | 1 888 € | −1 712 € |
| Daň z príjmov | 2 883 € | 3 450 € | 1 627 € | 1 704 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 190 tis. € | 195 tis. € | 183 tis. € | 205 tis. € |
| Neobežný majetok | 169 tis. € | 172 tis. € | 160 tis. € | 172 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 169 tis. € | 172 tis. € | 160 tis. € | 172 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 33 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 2 290 € | 2 290 € | 2 290 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € |
| Finančné účty | 2 939 € | 2 922 € | 446 € | 3 653 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 190 tis. € | 195 tis. € | 183 tis. € | 205 tis. € |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 117 tis. € | 119 tis. € | 118 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 105 tis. € | 109 tis. € | 110 tis. € | 112 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 292 € | 1 326 € | 1 888 € | −1 712 € |
| Záväzky | 73 tis. € | 78 tis. € | 64 tis. € | 88 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 202 € | 662 € | 744 € | 833 € |
| Krátkodobé záväzky | 57 tis. € | 53 tis. € | 41 tis. € | 73 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 11 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Rezervy | 3 618 € | 2 719 € | 3 912 € | 3 161 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Čajkovského 12, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cyrilova 1, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cyrilova 1, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 12, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 12, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cyrilova 1, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 12, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cyrilova 1, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cyrilova 1, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 12, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.