Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35957905・Doležalova 15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2005
Obrat 2025
28 tis. €
+7,8 %Zisk 2025
5 099 €
+60 %Aktíva
42 tis. €
+270 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+62 %Zadlženosť
68,1 %
+41 ppHrubá marža
45,6 %
+4,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
18,4 %
+6,0 ppZisk / výnosy
ROA
12,2 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
38,4 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,57
+43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 740 €
+56 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 783 €
+6,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 619 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 9 556 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −297 € | 4 340 € | 3 185 € | 5 099 € |
| Daň z príjmov | 154 € | 254 € | 483 € | 641 € |
| Daň z príjmov splatná | 154 € | 254 € | 483 € | 641 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 516 € | 7 025 € | 11 tis. € | 42 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 262 € | 6 854 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | −2 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 760 € | 760 € | 760 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 760 € | 266 € | 955 € | 5 158 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 502 € | 5 828 € | 9 353 € | 4 790 € |
| Časové rozlíšenie | 254 € | 171 € | 194 € | 1 480 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 516 € | 7 025 € | 11 tis. € | 42 tis. € |
| Vlastné imanie | 653 € | 4 992 € | 8 176 € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 029 € | 1 028 € | 1 028 € | 1 028 € |
| HV minulých rokov | −17 tis. € | −17 tis. € | −13 tis. € | −9 346 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −297 € | 4 340 € | 3 185 € | 5 099 € |
| Záväzky | 5 863 € | 2 033 € | 3 086 € | 28 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 26 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 3 661 € | 1 833 € | 2 836 € | 1 923 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 2 202 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 200 € | 250 € | 250 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Drieňová, 23, 821 01, Bratislava, Slovensko
Adresa Drieňová 23, 82101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Drieňová, 23, 821 01, Bratislava, Slovensko
Adresa Drieňová, 23, 821 01, Bratislava, Slovensko
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
X design, s.r.o.
Doležalova 15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.