Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35963051・Zuby 850, 90021 Svätý Jur・Založené 2005
Obrat 2025
2 565 €
−71 %Zisk 2025
−296 €
−112 %Aktíva
141 tis. €
−0,6 %Vlastný kapitál
120 tis. €
−0,2 %Zadlženosť
15,1 %
−0,3 ppHrubá marža
15,8 %
−21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-11,5 %
−39 ppZisk / výnosy
ROA
-0,2 %
−1,9 ppRentabilita aktív
ROE
-0,2 %
−2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,82
+2,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
44 €
−98 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
772,7 %
+758 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
120 tis. €
−0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-25,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 17 tis. € | 16 tis. € | 8 820 € | 2 565 € |
| Pridaná hodnota | 7 787 € | 8 446 € | 3 214 € | 406 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 17 tis. € | 16 tis. € | 8 820 € | 2 565 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 314 € | 6 854 € | 2 441 € | −296 € |
| Daň z príjmov | 1 114 € | 1 210 € | 431 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 114 € | 1 210 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 133 tis. € | 141 tis. € | 142 tis. € | 141 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 395 € | 1 137 € | 879 € | 621 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 395 € | 1 137 € | 879 € | 621 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 131 tis. € | 139 tis. € | 141 tis. € | 141 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 735 € | 12 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 129 tis. € | 127 tis. € | 127 tis. € | 124 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 129 € | 97 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 133 tis. € | 141 tis. € | 142 tis. € | 141 tis. € |
| Vlastné imanie | 111 tis. € | 118 tis. € | 120 tis. € | 120 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | — | — |
| HV minulých rokov | 97 tis. € | 104 tis. € | 110 tis. € | 113 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 314 € | 6 854 € | 2 441 € | −296 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 723 € | 723 € | 723 € | 723 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Bratislavská 26, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 26, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 26, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.