Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35963204・Seberíniho 1, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2005
Obrat 2025
668 tis. €
+73 %Zisk 2025
128 tis. €
+2 416 %Aktíva
404 tis. €
+52 %Vlastný kapitál
322 tis. €
+66 %Zadlženosť
20,4 %
−6,6 ppHrubá marža
60,2 %
+19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,1 %
+18 ppZisk / výnosy
ROA
31,6 %
+30 ppRentabilita aktív
ROE
39,7 %
+37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,68
+49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
141 tis. €
+1 917 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,5 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
319 tis. €
+79 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
37,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 489 tis. € | 420 tis. € | 382 tis. € | 668 tis. € |
| Pridaná hodnota | 143 tis. € | 114 tis. € | 157 tis. € | 402 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 489 tis. € | 422 tis. € | 387 tis. € | 668 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −33 tis. € | −47 tis. € | 5 073 € | 128 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 1 920 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 311 tis. € | 223 tis. € | 266 tis. € | 404 tis. € |
| Neobežný majetok | 44 tis. € | 31 tis. € | 23 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 31 tis. € | 23 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 2 875 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 265 tis. € | 191 tis. € | 242 tis. € | 387 tis. € |
| Zásoby | 408 € | 207 € | 350 € | 440 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 129 tis. € | 80 tis. € | 154 tis. € | 161 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 136 tis. € | 110 tis. € | 88 tis. € | 226 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 169 € | 1 289 € | 835 € | 780 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 311 tis. € | 223 tis. € | 266 tis. € | 404 tis. € |
| Vlastné imanie | 236 tis. € | 189 tis. € | 194 tis. € | 322 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 263 tis. € | 230 tis. € | 182 tis. € | 187 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −33 tis. € | −47 tis. € | 5 073 € | 128 tis. € |
| Záväzky | 75 tis. € | 34 tis. € | 72 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 855 € | 615 € | 1 139 € | 2 068 € |
| Krátkodobé záväzky | 61 tis. € | 26 tis. € | 63 tis. € | 68 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 11 tis. € | 7 128 € | 6 931 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Poličanská, Újezd nad Lesy 2706, 19016 Praha, Česká republika
Adresa Von- Stauffenberg- Str., 5a, 97222, Rimpar, Nemecko
Adresa Cintorínska 896/11, 95193 Topoľčianky, Slovenská republika
Adresa Poličanská, Újezd nad Lesy 2706, 19016 Praha 9, Česká republika
Adresa Poličanská, Újezd nad Lesy 2706, 19016 Praha 9, Česká republika
Adresa Hasenbergstrasse 17A, 6312 Steinhausen, Švajčiarska konfederácia
Adresa 1. mája 149/149, 95622 Prašice, Slovenská republika
Adresa Gogoľova 1888/2, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Hasenbergstrasse 17A, 6312 Steinhausen, Švajčiarska konfederácia
Adresa Metalstrasse, 8, 6301, Zug, Švajčiarsko
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Angermeier Slovensko, s.r.o.
Seberíniho 1, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.