Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35964171・Hollého 2, 90201 Pezinok・Založené 2005
Obrat 2025
799 tis. €
+7,6 %Zisk 2025
250 tis. €
+43 %Aktíva
1,24 mil. €
−12 %Vlastný kapitál
602 tis. €
+68 %Zadlženosť
51,6 %
−23 ppHrubá marža
82,5 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,3 %
+7,7 ppZisk / výnosy
ROA
20,1 %
+7,7 ppRentabilita aktív
ROE
41,6 %
−7,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,71
+18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
317 tis. €
+43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
302 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 469 tis. € | 613 tis. € | 742 tis. € | 799 tis. € |
| Pridaná hodnota | 375 tis. € | 499 tis. € | 613 tis. € | 659 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 469 tis. € | 613 tis. € | 743 tis. € | 799 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 87 tis. € | 175 tis. € | 250 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 183 € | 25 tis. € | 47 tis. € | 67 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,98 mil. € | 1,72 mil. € | 1,41 mil. € | 1,24 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,82 mil. € | 1,49 mil. € | 1,15 mil. € | 896 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 26 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 1,8 mil. € | 1,47 mil. € | 1,14 mil. € | 884 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 160 tis. € | 232 tis. € | 255 tis. € | 347 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 2 188 € | 2 162 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 24 € | 0 € | 38 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 117 tis. € | 105 tis. € | 164 tis. € | 179 tis. € |
| Finančné účty | 43 tis. € | 128 tis. € | 89 tis. € | 166 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,98 mil. € | 1,72 mil. € | 1,41 mil. € | 1,24 mil. € |
| Vlastné imanie | 102 tis. € | 186 tis. € | 358 tis. € | 602 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 76 tis. € | 92 tis. € | 176 tis. € | 344 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 87 tis. € | 175 tis. € | 250 tis. € |
| Záväzky | 1,88 mil. € | 1,53 mil. € | 1,05 mil. € | 642 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1,86 mil. € | 1,5 mil. € | 1,01 mil. € | 586 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 36 tis. € | 39 tis. € | 45 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 400 € | 180 € | 200 € | 538 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Cajlanská 228, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Cajlanská 228, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Cajlanská 228, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Cajlanská 228, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Cajlanská 228, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Cajlanská 228, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.