Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

ProStudio, s.r.o.

Finančný profil firmy・IČO 35964570・Havlíčkova 1090/7, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2005

Aktívna

Obrat 2025

5 652 €

−91 %
IČO
35964570
DIČ
2022084262
IČ DPH
SK2022084262, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. decembra 2005
Sídlo
ProStudio, s.r.o.Havlíčkova 1090/7 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
utorok 22. novembra 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/38306/B

Zisk 2025

−14 tis. €

−361 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

37 tis. €

−45 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

35 tis. €

−29 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

7,1 %

−22 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

-2 168,8 %

−2 193 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−361 %
−4 360 €−2 408 €−3 128 €4 945 €16 tis. €15 tis. €3 401 €−1 671 €48 €10 tis. €5 349 €−14 tis. €2014201520162017201820192020202120222023202420252014−4 360 €2015−2 408 €2016−3 128 €20174 945 €201816 tis. €201915 tis. €20203 401 €2021−1 671 €202248 €202310 tis. €20245 349 €2025−14 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−99 %
37 tis. €75 tis. €88 tis. €40 tis. €104 tis. €99 tis. €55 tis. €55 tis. €67 tis. €70 tis. €59 tis. €580 €201420152016201720182019202020212022202320242025201437 tis. €201575 tis. €201688 tis. €201740 tis. €2018104 tis. €201999 tis. €202055 tis. €202155 tis. €202267 tis. €202370 tis. €202459 tis. €2025580 €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €2 436 €3 897 €841 €19 €22 €3 458 €960 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 2014960 €Daň celkom · 2015960 €Daň celkom · 2016960 €Daň celkom · 2017960 €Daň celkom · 20182 436 €Daň celkom · 20193 897 €Daň celkom · 2020841 €Daň celkom · 202119 €Daň celkom · 202222 €Daň celkom · 20233 458 €Daň celkom · 2024960 €Daň celkom · 2025340 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-247,4 %

−256 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

-2 410,7 %

−2 420 pp

Zisk / tržby

ROA

-37,3 %

−45 pp

Rentabilita aktív

ROE

-40,2 %

−51 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

-71,2 %

−81 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

-222,6 %

−246 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

−14 tis. €

−316 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-2,5 %

−18 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

37 tis. €201476 tis. €201588 tis. €201641 tis. €2017105 tis. €201899 tis. €201955 tis. €202059 tis. €202170 tis. €202270 tis. €202360 tis. €20245 652 €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru67 tis. €70 tis. €59 tis. €580 €
Pridaná hodnota2 495 €17 tis. €14 tis. €−13 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti70 tis. €70 tis. €60 tis. €5 652 €
Výsledok hospodárenia po zdanení48 €10 tis. €5 349 €−14 tis. €
Daň z príjmov22 €3 458 €960 €340 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady0 €0 €0 €0 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok5 833 €
  • Obežný majetok32 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie35 tis. €
  • Záväzky2 651 €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom70 tis. €87 tis. €69 tis. €37 tis. €
Neobežný majetok6 355 €6 181 €6 007 €5 833 €
Dlhodobý hmotný majetok6 355 €6 181 €6 007 €5 833 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok64 tis. €81 tis. €63 tis. €32 tis. €
Zásoby3 959 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky54 tis. €80 tis. €615 €314 €
Finančné účty6 018 €452 €62 tis. €31 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky70 tis. €87 tis. €69 tis. €37 tis. €
Vlastné imanie36 tis. €43 tis. €49 tis. €35 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov29 tis. €26 tis. €36 tis. €41 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení48 €10 tis. €5 349 €−14 tis. €
Záväzky34 tis. €44 tis. €20 tis. €2 651 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky5 999 €17 tis. €8 975 €2 132 €
Bankové úvery dlhodobé27 tis. €13 tis. €5 304 €213 €
Bankové úvery krátkodobé1 305 €0 €−8 €6 €
Rezervy0 €250 €300 €300 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0526Nadmerný odpočet za obdobie57,72 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Partner verejného sektora

Registrácia od

streda 1. februára 2017

Počet konečných užívateľov výhod

0

Stav registrácie

Vymazaná

Registrácia vymazaná pondelok 25. septembra 2017 (z úradnej moci)Hromadný ex offo výmaz nepreregistrovaných partnerov verejného sektora

Predmet podnikania

32 registrovaných činností

  • automatizované spracovanie dát,Platné od utorok 22. novembra 2005
  • fotografické služby,Platné od utorok 22. novembra 2005
  • grafické práce na počítači podľa predlohy,Platné od utorok 22. novembra 2005
  • kresličské práce,Platné od utorok 22. novembra 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od utorok 22. novembra 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),Platné od utorok 22. novembra 2005
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,Platné od utorok 22. novembra 2005
  • montáž, servis a opravy elektronických zariadení s nižším ako bezpečným napätím,Platné od utorok 22. novembra 2005
  • nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora,Platné od utorok 22. novembra 2005
  • natáčanie videokamerou,Platné od utorok 22. novembra 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 22. novembra 2005

    Adresa Havlíčkova 1090/7, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

  • Konateľutorok 22. novembra 2005 – pondelok 25. júla 2022

    Adresa Havlíčkova 7, 81104 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 26. júla 2022

    Adresa Havlíčkova 1090/7, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. septembra 2009 – pondelok 25. júla 2022

    Adresa Havlíčkova 7, 81104 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 22. novembra 2005 – utorok 22. septembra 2009

    Adresa Havlíčkova 7, 81104 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

História firmy

1 zmena v registri

  • Sídlo

    2 záznamy
    • Havlíčkova 1090/7, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republikaod utorok 26. júla 2022
    • Havlíčkova 7, 81104 Bratislava, Slovenská republikautorok 22. novembra 2005 – pondelok 25. júla 2022

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/38306/B
Hlavná činnosť
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • utorok 22. novembra 2005Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou dňa 07.11.2005 v zmysle príslušných ustanovení z.č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
ProStudio, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ProStudio, s.r.o.

Havlíčkova 1090/7, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.