Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Waldgut Snina s.r.o. v likvidácii

Finančný profil firmy・IČO 35964839・Dlhé nad Cirochou 440, 06782 Dlhé nad Cirochou・Založené 2005

V likvidácii

Obrat 2025

1 329 €

−100 %
IČO
35964839
DIČ
2022100146
IČ DPH
—
Sídlo
Waldgut Snina s.r.o. v likvidáciiDlhé nad Cirochou 440 06782 Dlhé nad Cirochou
Dátum vzniku
streda 23. novembra 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/17844/P

Zisk 2025

−39 tis. €

−103 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

132 tis. €

−92 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

129 tis. €

−90 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

2,4 %

−15 ppZáväzky / aktíva celkom
  • Reálna2,4 %
  • Voči spoločníkom a skupine0,0 %

Hrubá marža

—

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−103 %
23 tis. €23 tis. €−75 tis. €−99 tis. €−61 tis. €−116 tis. €1 581 €64 tis. €134 tis. €120 tis. €1,21 mil. €−39 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025201423 tis. €201523 tis. €2016−75 tis. €2017−99 tis. €2018−61 tis. €2019−116 tis. €20201 581 €202164 tis. €2022134 tis. €2023120 tis. €20241,21 mil. €2025−39 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−100 %
261 tis. €307 tis. €284 tis. €292 tis. €334 tis. €278 tis. €232 tis. €311 tis. €370 tis. €376 tis. €137 tis. €0 €2014201520162017201820192020202120222023202420252014261 tis. €2015307 tis. €2016284 tis. €2017292 tis. €2018334 tis. €2019278 tis. €2020232 tis. €2021311 tis. €2022370 tis. €2023376 tis. €2024137 tis. €20250 €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 183 €20 tis. €21 tis. €26 tis. €38 tis. €31 tis. €27 tis. €0 €31 tis. €33 tis. €273 tis. €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 20141 183 €Daň celkom · 201520 tis. €Daň celkom · 201621 tis. €Daň celkom · 201726 tis. €Daň celkom · 201838 tis. €Daň celkom · 201931 tis. €Daň celkom · 202027 tis. €Daň celkom · 20210 €Daň celkom · 202231 tis. €Daň celkom · 202333 tis. €Daň celkom · 2024273 tis. €Daň celkom · 20250 €Splatná daň · 20141 183 €Splatná daň · 201520 tis. €Splatná daň · 201621 tis. €Splatná daň · 201726 tis. €Splatná daň · 201838 tis. €Splatná daň · 201931 tis. €Splatná daň · 202027 tis. €Splatná daň · 20210 €Splatná daň · 202231 tis. €Splatná daň · 202333 tis. €Splatná daň · 2024273 tis. €Splatná daň · 20250 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-2 908,7 %

−2 939 pp

Zisk / výnosy

ROA

-29,2 %

−105 pp

Rentabilita aktív

ROE

-29,9 %

−122 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

-96,7 %

−141 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

-2 971,0 %

−2 971 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

−39 tis. €

−103 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

−18 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Bežná likvidita

787,65

+13 123 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

274 tis. €2014306 tis. €2015278 tis. €2016286 tis. €2017337 tis. €2018277 tis. €2019235 tis. €2020305 tis. €2021372 tis. €2022379 tis. €20233,94 mil. €20241 329 €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru370 tis. €376 tis. €137 tis. €0 €
Pridaná hodnota258 tis. €246 tis. €−12 tis. €−39 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti372 tis. €379 tis. €3,94 mil. €1 329 €
Výsledok hospodárenia po zdanení134 tis. €120 tis. €1,21 mil. €−39 tis. €
Daň z príjmov31 tis. €33 tis. €273 tis. €0 €
Daň z príjmov splatná31 tis. €33 tis. €273 tis. €0 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady31 tis. €31 tis. €71 tis. €0 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok132 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie129 tis. €
  • Záväzky3 147 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom2,48 mil. €2,43 mil. €1,59 mil. €132 tis. €
Neobežný majetok2,2 mil. €2,2 mil. €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €2,2 mil. €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok271 tis. €234 tis. €1,59 mil. €132 tis. €
Zásoby1 820 €4 020 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky24 tis. €9 537 €5 409 €1 500 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty245 tis. €220 tis. €1,58 mil. €131 tis. €
Časové rozlíšenie480 €535 €28 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky2,48 mil. €2,43 mil. €1,59 mil. €132 tis. €
Vlastné imanie988 tis. €1,11 mil. €1,32 mil. €129 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 660 €
Fondy a iné zložky vlastného imania664 €664 €664 €0 €
HV minulých rokov−154 tis. €−19 tis. €100 tis. €161 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení134 tis. €120 tis. €1,21 mil. €−39 tis. €
Záväzky1,49 mil. €1,32 mil. €270 tis. €3 147 €
Dlhodobé záväzky443 €468 €659 €0 €
Krátkodobé záväzky1,13 mil. €1,0 mil. €267 tis. €168 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé300 tis. €260 tis. €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé40 tis. €40 tis. €0 €0 €
Rezervy5 998 €6 175 €3 000 €2 979 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Počet zmlúv2
Celková suma145 €
Počet protistrán2
Posledná zmluvastreda 14. februára 2018

Najväčší partneri

Zobraziť všetky

Najnovšie zmluvy

Zobraziť všetky

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaPlatné od štvrtok 21. augusta 2008
  • administratívne a kancelárske práce,Platné od streda 23. novembra 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľnej živnosti ( veľkoobchod ),Platné od streda 23. novembra 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti ( maloobchod ),Platné od streda 23. novembra 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,Platné od streda 23. novembra 2005
  • prieskum trhu,Platné od streda 23. novembra 2005
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,Platné od streda 23. novembra 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,Platné od streda 23. novembra 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 6
  • Likvidátorod utorok 1. apríla 2025

    Adresa Lermontovova 929/16, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 15. októbra 2020

    Adresa Lermontovova 929/16, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

  • Miroslav DraganUkončené
    Konateľštvrtok 27. júla 2006 – pondelok 31. marca 2025

    Adresa Drieňová 832/24, 06781 Belá nad Cirochou, Slovenská republika

  • Gordon EullerUkončené
    Konateľstreda 23. novembra 2005 – streda 20. augusta 2008

    Adresa Artariastrasse 8, A- 1070 Viedeň, Rakúska republika

  • Konateľstreda 23. novembra 2005 – streda 20. mája 2020

    Adresa Rotfluhstrasse, 2, CH- 8702, Zollikon, Švajčiarsko

  • Konateľstreda 23. novembra 2005 – pondelok 21. augusta 2006

    Adresa Lermontovova 16, 81105 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 14
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 3. decembra 2020

    Adresa Mörikestrasse 2, DE-44534 Lünen, Nemecká spolková republika

    Podiel33,33 %Vklad2 220 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 3. decembra 2020

    Adresa 11. Strasse 34, A-3331 Kematen, Rakúska republika

    Podiel33,33 %Vklad2 220 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 3. decembra 2020

    Adresa Freinerhaid 9, A-4873 Frankenburg am Hausruck, Rakúska republika

    Podiel33,33 %Vklad2 220 EUR
  • Hubert SpieglUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 21. mája 2020 – streda 2. decembra 2020

    Adresa Mörikestrasse 2, D-44534 Lünen, Nemecká spolková republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 21. mája 2020 – streda 2. decembra 2020

    Adresa 11. Strasse 34, A-3331 Kemanten, Rakúska republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 21. mája 2020 – streda 2. decembra 2020

    Adresa Freinerhaid 9, A-4873 Frankenburg, Rakúska republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 28. júna 2011 – streda 20. mája 2020

    Adresa Rotfluhstrasse, 2, CH- 8702, Zollikon, Švajčiarsko

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Gordon EullerUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 10. júna 2011 – pondelok 27. júna 2011

    Adresa HCR 74, Box 243 13, NM 87529, El Prado, USA

    Podiel40 %Vklad2 656 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 10. júna 2011 – pondelok 27. júna 2011

    Adresa Rotfluhstrasse, 2, CH- 8702, Zollikon, Švajčiarsko

    Podiel40 %Vklad2 656 EUR
  • Bauer- Mitterlehner Gesellschaft m. b. H.Ukončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 10. júna 2011 – pondelok 27. júna 2011

    Adresa Am Kogl, 250, A- 3920, Gross Gerungs, Rakúsko

    Podiel20 %Vklad1 328 EUR

História firmy

2 zmeny v registri

  • Názvy

    2 záznamy
    • Waldgut Snina s.r.o. v likvidáciiod utorok 1. apríla 2025
    • Waldgut Snina s.r.o.streda 23. novembra 2005 – pondelok 31. marca 2025
  • Sídlo

    2 záznamy
    • Dlhé nad Cirochou 440, 06782 Dlhé nad Cirochou, Slovenská republikaod utorok 22. augusta 2006
    • Lermontovova 18, 81105 Bratislava, Slovenská republikastreda 23. novembra 2005 – pondelok 21. augusta 2006

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/17844/P
Právny stav
V likvidácii
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • utorok 1. apríla 2025Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 1.4.2025
  • streda 23. novembra 2005Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou dňa 09. 11. 2005 v zmysle príslušných ustanovení z. č. 513/ 1991 Zb. Obchodný zákonník.
Waldgut Snina s.r.o. v likvidácii

Sídlo spoločnosti

Waldgut Snina s.r.o. v likvidácii

Dlhé nad Cirochou 440, 06782 Dlhé nad Cirochou

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.