Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35966165・Trnavská cesta 49, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2005
Obrat 2025
3,94 mil. €
−18 %Zisk 2025
25 tis. €
+48 %Aktíva
1,65 mil. €
−19 %Vlastný kapitál
823 tis. €
+3,1 %Zadlženosť
49,6 %
−11 ppHrubá marža
20,5 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
3,0 %
+0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,74
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
33 tis. €
+38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,4 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
560 tis. €
+7,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,65 mil. € | 4,91 mil. € | 4,81 mil. € | 3,95 mil. € |
| Pridaná hodnota | 838 tis. € | 847 tis. € | 868 tis. € | 810 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,65 mil. € | 4,9 mil. € | 4,78 mil. € | 3,94 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 178 tis. € | 76 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € |
| Daň z príjmov | 52 tis. € | 29 tis. € | 7 625 € | 8 839 € |
| Daň z príjmov splatná | 52 tis. € | 29 tis. € | 7 625 € | 8 839 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,57 mil. € | 2,03 mil. € | 2,04 mil. € | 1,65 mil. € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 395 tis. € | 331 tis. € | 303 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 51 tis. € | 395 tis. € | 331 tis. € | 282 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 1 219 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,44 mil. € | 1,55 mil. € | 1,66 mil. € | 1,31 mil. € |
| Zásoby | 450 tis. € | 607 tis. € | 588 tis. € | 606 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 698 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 411 tis. € | 402 tis. € | 565 tis. € | 364 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 581 tis. € | 546 tis. € | 509 tis. € | 343 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 71 tis. € | 81 tis. € | 48 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,57 mil. € | 2,03 mil. € | 2,04 mil. € | 1,65 mil. € |
| Vlastné imanie | 826 tis. € | 841 tis. € | 798 tis. € | 823 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 328 € | 1 328 € | 1 328 € | 1 328 € |
| HV minulých rokov | 640 tis. € | 758 tis. € | 773 tis. € | 790 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 178 tis. € | 76 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € |
| Záväzky | 740 tis. € | 1,17 mil. € | 1,24 mil. € | 818 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 530 € | 38 tis. € | 17 tis. € | 6 416 € |
| Krátkodobé záväzky | 695 tis. € | 1,05 mil. € | 1,14 mil. € | 753 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 48 tis. € | 37 tis. € | 25 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 41 tis. € | 41 tis. € | 44 tis. € | 33 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 16 tis. € | 3 649 € | 8 817 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Jinočanská 42/34, 11000 Ruzyně, Praha 6, Česká republika
Adresa Újezd 405/25, 11800 Malá Strana - Praha 1, Česká republika
Adresa Jinočanská 42/34, 11000 Ruzyně, Praha 6, Česká republika
Adresa Újezd 405/25, 11800 Malá Strana - Praha 1, Česká republika
Adresa Jinočanská 42/34, 11000 Ruzyně, Praha 6, Česká republika
Adresa Újezd 405/25, 11800 Malá Strana - Praha 1, Česká republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Potten & Pannen - Staněk s.r.o.
Trnavská cesta 49, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.