Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

X way, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35966301Hlboká cesta 560/15, 90025 Chorvátsky GrobZaložené 2005

Obrat 2025

348 tis. €

−53 %
IČO
35966301
DIČ
2022119671
IČ DPH
SK2022119671, podľa §4, registrácia od streda 1. marca 2006
Sídlo
X way, s.r.o.Hlboká cesta 560/15 90025 Chorvátsky Grob
Dátum vzniku
streda 30. novembra 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/38442/B

Zisk 2025

906 €

−95 %

Aktíva

474 tis. €

−18 %

Vlastný kapitál

122 tis. €

+0,7 %

Zadlženosť

74,2 %

−4,7 pp

Hrubá marža

10,7 %

+3,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−95 %
13 tis. €15 tis. €−20 tis. €11 tis. €42 tis. €2 692 €14 tis. €297 €26 tis. €19 tis. €906 €20142015201620172018201920202021202320242025

Tržby

−53 %
286 tis. €626 tis. €301 tis. €228 tis. €793 tis. €273 tis. €293 tis. €307 tis. €680 tis. €735 tis. €345 tis. €20142015201620172018201920202021202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,3 %

−2,4 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,2 %

−3,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

0,7 %

−15 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,15

+25 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 826 €

−89 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

67,9 %

+45 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

241 tis. €

+6,0 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

1,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

286 tis. €2014630 tis. €2015297 tis. €2016228 tis. €2017813 tis. €2018269 tis. €2019281 tis. €2020322 tis. €2021682 tis. €2023735 tis. €2024348 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru307 tis. €680 tis. €735 tis. €345 tis. €
Pridaná hodnota7 071 €46 tis. €55 tis. €37 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti322 tis. €682 tis. €735 tis. €348 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení297 €26 tis. €19 tis. €906 €
Daň z príjmov598 €6 431 €5 832 €1 920 €

Aktíva

  • Neobežný majetok23 tis. €
  • Obežný majetok451 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie122 tis. €
  • Záväzky352 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202320242025
Majetok celkom269 tis. €484 tis. €577 tis. €474 tis. €
Neobežný majetok1 499 €31 tis. €36 tis. €23 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok1 499 €31 tis. €36 tis. €23 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok267 tis. €452 tis. €541 tis. €451 tis. €
Zásoby10 tis. €10 tis. €10 tis. €10 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky257 tis. €442 tis. €530 tis. €440 tis. €
Finančné účty674 €653 €515 €293 €

Pasíva

Položka2021202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky269 tis. €484 tis. €577 tis. €474 tis. €
Vlastné imanie60 tis. €102 tis. €121 tis. €122 tis. €
Základné imanie10 tis. €10 tis. €10 tis. €10 tis. €
HV minulých rokov49 tis. €65 tis. €91 tis. €110 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení297 €26 tis. €19 tis. €906 €
Záväzky209 tis. €382 tis. €456 tis. €352 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky116 tis. €287 tis. €313 tis. €210 tis. €
Bankové úvery dlhodobé34 tis. €33 tis. €78 tis. €80 tis. €
Bankové úvery krátkodobé50 tis. €52 tis. €57 tis. €55 tis. €
Rezervy200 €200 €200 €200 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 603 €4 309 €960 €960 €9 760 €0 €3 912 €598 €6 431 €5 832 €1 920 €20142015201620172018201920202021202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

41 registrovaných činností

  • montáž mechanických častí solárnych zariadení (bez zásahu do elektrických častí a do regulácie zariadení),Platné od streda 5. februára 2014
  • administratívne služby,Platné od štvrtok 8. augusta 2013
  • inštalácia a opravy chladiarenských zariadení,Platné od štvrtok 8. augusta 2013
  • kontrola, opravy a montáž systémov automatického hasenia,Platné od štvrtok 8. augusta 2013
  • kontrola úniku kontrolovaných látok zo zariadení - kategória I,Platné od štvrtok 8. augusta 2013
  • montáž nechanických častí solárnych zariadení (bez zásahu do elektrických častí a do regulácie zariadení),Platné štvrtok 8. augusta 2013 – utorok 4. februára 2014
  • montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov,Platné od štvrtok 8. augusta 2013
  • montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania,Platné od štvrtok 8. augusta 2013
  • oprava a kontrola požiarnych hydrantov,Platné od štvrtok 8. augusta 2013
  • oprava a kontrola požiarnych vodovodov,Platné od štvrtok 8. augusta 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 30. novembra 2005

    konateľ

    Adresa Hlboká cesta 561/17, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika

  • Peter KomrskaZaniknuté
    Konateľstreda 30. novembra 2005 – streda 10. júna 2020

    konateľ

    Adresa Štefánikova 33, 81105 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 11. júna 2020

    Adresa Hlboká cesta 561/17, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad10 000 EUR
  • Peter KomrskaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 8. augusta 2013 – streda 10. júna 2020

    Adresa Štefánikova 890/33, 81105 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad10 000 EUR
  • Peter KomrskaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 29. apríla 2010 – streda 7. augusta 2013

    Adresa Štefánikova 890/33, 81105 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Peter KomrskaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 30. novembra 2005 – streda 28. apríla 2010

    Adresa Štefánikova 890/33, 81105 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/38442/B
Hlavná činnosť
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

4 zápisy z obchodného registra

  • štvrtok 11. júna 2020Zápisnica z valného zhromaždenia obchodnej spoločnosti zo dňa 30.11.2019.
  • štvrtok 11. júna 2020Zápisnica z valného zhromaždenia z 29.11.2019 - rozhodnutie jediného spoločníka o zmene sídla spoločnosti a schválenie nového úplného znenia Zakladateľskej listiny z 30.11.2019
  • štvrtok 8. augusta 2013Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 30.07.2013.
  • streda 30. novembra 2005Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 27.10.2005 v znení zakladateľskej listiny zo dňa 28.11.2005 v zmysle ust. §§ 105 - 153 zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
X way, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

X way, s.r.o.

Hlboká cesta 560/15, 90025 Chorvátsky Grob

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.