Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35969211・Vrakunská 2, 82106 Bratislava・Založené 2005
Obrat 2025
1,47 mil. €
+7,0 %Zisk 2025
196 tis. €
−3,5 %Aktíva
516 tis. €
−4,4 %Vlastný kapitál
428 tis. €
−0,3 %Zadlženosť
16,9 %
−3,4 ppHrubá marža
17,4 %
−1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,4 %
−1,5 ppZisk / výnosy
ROA
38,1 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
45,8 %
−1,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,81
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
249 tis. €
−3,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
420 tis. €
−1,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,25 mil. € | 1,16 mil. € | 1,37 mil. € | 1,47 mil. € |
| Pridaná hodnota | 311 tis. € | 257 tis. € | 262 tis. € | 255 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,25 mil. € | 1,16 mil. € | 1,37 mil. € | 1,47 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 240 tis. € | 198 tis. € | 204 tis. € | 196 tis. € |
| Daň z príjmov | 64 tis. € | 53 tis. € | 54 tis. € | 52 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 64 tis. € | 53 tis. € | 54 tis. € | 52 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 852 tis. € | 593 tis. € | 539 tis. € | 516 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 587 € | 2 356 € | 3 852 € | 8 211 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 587 € | 2 356 € | 3 852 € | 8 211 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 815 tis. € | 590 tis. € | 535 tis. € | 507 tis. € |
| Zásoby | 18 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 242 tis. € | 264 tis. € | 244 tis. € | 215 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 554 tis. € | 313 tis. € | 279 tis. € | 281 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 33 tis. € | 834 € | 955 € | 496 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 852 tis. € | 593 tis. € | 539 tis. € | 516 tis. € |
| Vlastné imanie | 759 tis. € | 466 tis. € | 430 tis. € | 428 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 512 tis. € | 261 tis. € | 219 tis. € | 225 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 240 tis. € | 198 tis. € | 204 tis. € | 196 tis. € |
| Záväzky | 93 tis. € | 127 tis. € | 110 tis. € | 87 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 93 tis. € | 127 tis. € | 110 tis. € | 87 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Vrakunská 2, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vrakunská 2, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šustekova 27, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šustekova 27, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šustekova 27, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šustekova 27, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.