Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

L+R TRANS Slovakia, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35971100Bernolákovská 18/B, 90028 Ivanka pri DunajiZaložené 2005

Obrat 2025

66 tis. €

−19 %
IČO
35971100
DIČ
2022108110
IČ DPH
SK2022108110, podľa §4, registrácia od streda 1. februára 2006
Sídlo
L+R TRANS Slovakia, s.r.o.Bernolákovská 18/B 90028 Ivanka pri Dunaji
Dátum vzniku
sobota 24. decembra 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/38810/B

Zisk 2025

8 099 €

−21 %

Aktíva

176 tis. €

+2,4 %

Vlastný kapitál

170 tis. €

+5,0 %

Zadlženosť

3,2 %

−2,4 pp

Hrubá marža

45,0 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−21 %
2 888 €12 tis. €4 018 €13 tis. €16 tis. €21 tis. €13 tis. €12 tis. €6 453 €−2 212 €10 tis. €8 099 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−19 %
68 tis. €73 tis. €55 tis. €69 tis. €82 tis. €109 tis. €88 tis. €68 tis. €69 tis. €58 tis. €81 tis. €66 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

12,3 %

−0,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

4,6 %

−1,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,8 %

−1,6 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

34,04

+82 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

9 702 €

−34 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

16,5 %

−13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

162 tis. €

+5,2 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-0,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

71 tis. €201473 tis. €201555 tis. €201669 tis. €201783 tis. €2018112 tis. €201996 tis. €202069 tis. €202172 tis. €202259 tis. €202381 tis. €202466 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru69 tis. €58 tis. €81 tis. €66 tis. €
Pridaná hodnota34 tis. €26 tis. €36 tis. €30 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti72 tis. €59 tis. €81 tis. €66 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení6 453 €−2 212 €10 tis. €8 099 €
Daň z príjmov2 884 €860 €4 332 €1 603 €

Aktíva

  • Neobežný majetok9 133 €
  • Obežný majetok166 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie170 tis. €
  • Záväzky5 680 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom162 tis. €157 tis. €172 tis. €176 tis. €
Neobežný majetok17 tis. €9 397 €9 265 €9 133 €
Dlhodobý hmotný majetok17 tis. €9 397 €9 265 €9 133 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok145 tis. €148 tis. €162 tis. €166 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky20 tis. €24 tis. €17 tis. €12 tis. €
Finančné účty125 tis. €124 tis. €146 tis. €155 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky162 tis. €157 tis. €172 tis. €176 tis. €
Vlastné imanie154 tis. €152 tis. €162 tis. €170 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov140 tis. €146 tis. €144 tis. €155 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení6 453 €−2 212 €10 tis. €8 099 €
Záväzky8 312 €5 480 €9 707 €5 680 €
Dlhodobé záväzky0 €414 €357 €114 €
Krátkodobé záväzky7 862 €4 538 €8 668 €4 891 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy450 €528 €682 €675 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 018 €4 068 €1 839 €3 668 €5 181 €6 722 €2 727 €4 128 €2 884 €860 €4 332 €1 603 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie680,1 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhraduPlatné od piatok 24. apríla 2020
  • výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravyPlatné od piatok 24. apríla 2020
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 30. júla 2009
  • faktoring a forfaiting,Platné od sobota 24. decembra 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od sobota 24. decembra 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),Platné od sobota 24. decembra 2005
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,Platné od sobota 24. decembra 2005
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t,Platné od sobota 24. decembra 2005
  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby,Platné sobota 24. decembra 2005 – štvrtok 23. apríla 2020
  • prenájom spotrebného a priemyselného tovaru,Platné od sobota 24. decembra 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod sobota 24. decembra 2005

    Adresa Obilná 1771/42, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 24. decembra 2005

    Adresa Jaseňova 5, 90028 Zálesie, Slovenská republika

  • Konateľsobota 24. decembra 2005 – štvrtok 23. apríla 2020

    Adresa Hviezdoslavova 43, 90028 Ivánka pri Dunaji, Slovenská republika

  • Roman KocmundaZaniknuté
    Konateľsobota 24. decembra 2005 – štvrtok 23. apríla 2020

    Adresa Hviezdoslavova 43, 90028 Ivánka pri Dunaji, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 30. júla 2009

    Adresa Obilná 1771/42, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 30. júla 2009

    Adresa Jaseňova 5, 90028 Zálesie, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 24. decembra 2005 – streda 29. júla 2009

    Adresa Obilná 1771/42, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Roman KocmundaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 24. decembra 2005 – streda 29. júla 2009

    Adresa Jaseňova 5, 90028 Zálesie, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/38810/B
Hlavná činnosť
Nákladná cestná doprava
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • štvrtok 30. júla 2009Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 10.06.2009.
  • sobota 24. decembra 2005Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou dňa 12.12.2005 v zmysle príslušných ustanovení z.č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
L+R TRANS Slovakia, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

L+R TRANS Slovakia, s.r.o.

Bernolákovská 18/B, 90028 Ivanka pri Dunaji

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.