Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35971983・Levická č. 51, 94901 Nitra・Založené 2005
Obrat 2025
1,17 mil. €
+33 %Zisk 2025
16 tis. €
+543 %Aktíva
420 tis. €
+24 %Vlastný kapitál
94 tis. €
+20 %Zadlženosť
77,7 %
+0,8 ppHrubá marža
42,7 %
−4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,4 %
+1,8 ppZisk / výnosy
ROA
3,8 %
+4,8 ppRentabilita aktív
ROE
16,8 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,90
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
+6 935 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−1 326 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−30 tis. €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,14 mil. € | 1,02 mil. € | 864 tis. € | 1,16 mil. € |
| Pridaná hodnota | 484 tis. € | 470 tis. € | 408 tis. € | 496 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,14 mil. € | 1,02 mil. € | 874 tis. € | 1,17 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 013 € | 12 tis. € | −3 555 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 505 € | 3 384 € | 3 840 € | 4 305 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 505 € | 3 384 € | 3 840 € | 4 305 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 365 tis. € | 393 tis. € | 338 tis. € | 420 tis. € |
| Neobežný majetok | 231 tis. € | 193 tis. € | 169 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 231 tis. € | 193 tis. € | 169 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 133 tis. € | 199 tis. € | 168 tis. € | 272 tis. € |
| Zásoby | 34 tis. € | 7 020 € | 36 tis. € | 79 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 82 tis. € | 184 tis. € | 28 tis. € | 61 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 7 471 € | 103 tis. € | 133 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 332 € | 2 079 € | 301 € | 694 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 365 tis. € | 393 tis. € | 338 tis. € | 420 tis. € |
| Vlastné imanie | 83 tis. € | 82 tis. € | 78 tis. € | 94 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 996 € | 996 € | 996 € | 996 € |
| HV minulých rokov | 54 tis. € | 47 tis. € | 59 tis. € | 55 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 013 € | 12 tis. € | −3 555 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 282 tis. € | 311 tis. € | 260 tis. € | 326 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 931 € | 1 424 € | 1 443 € | 1 917 € |
| Krátkodobé záväzky | 208 tis. € | 228 tis. € | 237 tis. € | 303 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 54 tis. € | 69 tis. € | 5 231 € | 72 € |
| Rezervy | 19 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Levická 275/51, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Levická 275/51, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Veľký Lapáš 479, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Adresa Levická 275/51, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Hlboká 1077/57, 94901 Nitra - Čermáň, Slovenská republika
Adresa Hlboká 1077/57, 94901 Nitra - Čermáň, Slovenská republika
Adresa Hlboká 1077/57, 94901 Nitra - Čermáň, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.