Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Zrušená od štvrtok 6. augusta 2026

Imuno-alergo ambulancia AK, s.r.o. v likvidácii

Finančný profil firmyIČO 35972742Strečnianska 13, 85105 BratislavaZaložené 2006

Obrat 2025

0

IČO
35972742
DIČ
2022183361Daňová registrácia je zrušená
IČ DPH
Sídlo
Imuno-alergo ambulancia AK, s.r.o. v likvidáciiStrečnianska 13 85105 Bratislava
Dátum vzniku
štvrtok 5. januára 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/38936/B
Dátum zániku
štvrtok 6. augusta 2026

Zisk 2025

0 €

+100 %

Aktíva

106 tis. €

+0,0 %

Vlastný kapitál

134 tis. €

+0,0 %

Zadlženosť

-26,4 %

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+100 %
7 686 €8 055 €8 397 €11 tis. €26 tis. €26 tis. €33 tis. €−5 304 €−2 303 €−1 108 €0 €20142015201620172018201920202021202220232025

Tržby

49 tis. €51 tis. €52 tis. €56 tis. €64 tis. €57 tis. €63 tis. €76 €0 €0 €0 €20142015201620172018201920202021202220232025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

0,0 %

+1,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

0,0 %

+0,8 pp

Rentabilita vlastného imania

Zisk pred zdanením

0 €

+100 %

Zisk + daň z príjmov

Čistý pracovný kapitál

106 tis. €

+0,0 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-60,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

−49 tis. €

+0,0 %

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Stupeň samofinancovania

126,4 %

Vlastné imanie / aktíva celkom

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

52 tis. €201453 tis. €201553 tis. €201657 tis. €201765 tis. €201858 tis. €201966 tis. €2020454 €2021936 €20220 €20230 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru76 €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota−4 139 €−2 079 €−973 €0 €
Výnosy z hospodárskej činnosti454 €936 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−5 304 €−2 303 €−1 108 €0 €
Daň z príjmov0 €0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok106 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie134 tis. €
  • Záväzky−28 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232025
Majetok celkom111 tis. €108 tis. €106 tis. €106 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok111 tis. €108 tis. €106 tis. €106 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky56 tis. €56 tis. €58 tis. €58 tis. €
Finančné účty55 tis. €52 tis. €49 tis. €49 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232025
Spolu vlastné imanie a záväzky111 tis. €108 tis. €106 tis. €106 tis. €
Vlastné imanie138 tis. €136 tis. €134 tis. €134 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov136 tis. €131 tis. €129 tis. €128 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−5 304 €−2 303 €−1 108 €0 €
Záväzky−27 tis. €−28 tis. €−28 tis. €−28 tis. €
Dlhodobé záväzky542 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky37 €32 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 341 €2 482 €2 530 €2 878 €6 919 €6 882 €5 883 €0 €0 €0 €0 €20142015201620172018201920202021202220232025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia v odbore klinická imunológia a alergológia,Platné streda 25. novembra 2009 – pondelok 5. mája 2025
  • automatizované spracovanie dát,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026
  • čistiace a upratovacie práce,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026
  • obstarávateľská činnosť spojená so správou a prenájmom nehnuteľností,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,Platné štvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Likvidátorod sobota 25. marca 2023

    Adresa Gajova 2504/3, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 5. januára 2006 – štvrtok 26. októbra 2006

    Adresa Macharova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 5. januára 2006 – streda 5. augusta 2026

    Adresa Macharova 1116/9, 85101 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 5. januára 2006 – štvrtok 26. októbra 2006

    Adresa Zámocká 10, 81101 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

0 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 10. septembra 2009 – streda 5. augusta 2026

    Adresa Macharova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 27. októbra 2006 – streda 9. septembra 2009

    Adresa Macharova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 5. januára 2006 – štvrtok 26. októbra 2006

    Adresa Macharova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 5. januára 2006 – štvrtok 26. októbra 2006

    Adresa Zámocká 10, 81101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/38936/B
Právny stav
Zaniknutá spoločnosť
Hlavná činnosť
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
ZrušenáDátum detekcie: štvrtok 13. augusta 2026

Právne skutočnosti

8 zápisov z obchodného registra

  • štvrtok 6. augusta 2026Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 25.3.2023 Skončenie likvidácie - dátum: 31.12.2023
  • štvrtok 6. augusta 2026Právny dôvod výmazu zapísanej osoby z obchodného registra: Zapísaná osoba vymazaná z obchodného registra od: 6.8.2026 Právny dôvod výmazu: dobrovoľný výmaz
  • štvrtok 6. augusta 2026Zrušenie spoločnosti: Právny dôvod zrušenia: Rozhodnutím zakladateľa (ľov) štátneho podniku (ov) podľa §15 zákona č. 111/1990 Zb. o štátnom podniku v znení neskorších predpisov.
  • sobota 25. marca 2023Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 25.3.2023
  • streda 25. novembra 2009Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 19.11.2009.
  • štvrtok 10. septembra 2009Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 24.08.2009. Zmena obchodného mena z LANCET MEDICAL PROFESSIONALS, s. r. o. na nové Imuno-alergo ambulancia AK, s. r. o.
  • piatok 27. októbra 2006Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 09.10.2006.
  • štvrtok 5. januára 2006Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou dňa 22.12.2005 v zmysle príslušných ustanovení z.č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
Imuno-alergo ambulancia AK, s.r.o. v likvidácii

Sídlo spoločnosti

Imuno-alergo ambulancia AK, s.r.o. v likvidácii

Strečnianska 13, 85105 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.