Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TANDS, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35973358Júnová 22, 83101 BratislavaZaložené 2006

Obrat 2025

195 tis. €

−6,4 %
IČO
35973358
DIČ
2022116217
IČ DPH
SK2022116217, podľa §7a, registrácia od streda 23. mája 2018
Sídlo
TANDS, s.r.o.Júnová 22 83101 Bratislava
Dátum vzniku
utorok 10. januára 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/38983/B

Zisk 2025

7 624 €

−46 %

Aktíva

206 tis. €

−0,4 %

Vlastný kapitál

176 tis. €

+3,9 %

Zadlženosť

14,7 %

−3,5 pp

Hrubá marža

46,9 %

+0,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−46 %
6 011 €3 873 €−868 €−689 €−3 342 €3 627 €12 tis. €12 tis. €41 tis. €55 tis. €14 tis. €7 624 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−5,9 %
47 tis. €48 tis. €44 tis. €44 tis. €48 tis. €55 tis. €60 tis. €73 tis. €154 tis. €211 tis. €207 tis. €195 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,9 %

−2,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

3,7 %

−3,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,3 %

−3,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,48

+19 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

11 tis. €

−46 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

27,6 %

−0,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

45 tis. €

+5,0 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

13,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

48 tis. €201448 tis. €201544 tis. €201644 tis. €201748 tis. €201855 tis. €201960 tis. €202073 tis. €2021154 tis. €2022211 tis. €2023208 tis. €2024195 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru154 tis. €211 tis. €207 tis. €195 tis. €
Pridaná hodnota93 tis. €130 tis. €97 tis. €91 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti154 tis. €211 tis. €208 tis. €195 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení41 tis. €55 tis. €14 tis. €7 624 €
Daň z príjmov11 tis. €15 tis. €5 488 €2 900 €

Aktíva

  • Neobežný majetok143 tis. €
  • Obežný majetok63 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie176 tis. €
  • Záväzky30 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom119 tis. €170 tis. €207 tis. €206 tis. €
Neobežný majetok31 tis. €68 tis. €141 tis. €143 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok31 tis. €55 tis. €134 tis. €140 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €13 tis. €7 688 €2 561 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok87 tis. €102 tis. €66 tis. €63 tis. €
Zásoby3 255 €2 455 €3 480 €7 748 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €2 310 €1 319 €
Krátkodobé pohľadávky33 tis. €35 tis. €21 tis. €21 tis. €
Finančné účty51 tis. €65 tis. €39 tis. €34 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky119 tis. €170 tis. €207 tis. €206 tis. €
Vlastné imanie101 tis. €155 tis. €169 tis. €176 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
HV minulých rokov52 tis. €93 tis. €148 tis. €161 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení41 tis. €55 tis. €14 tis. €7 624 €
Záväzky18 tis. €15 tis. €38 tis. €30 tis. €
Dlhodobé záväzky137 €85 €15 tis. €12 tis. €
Krátkodobé záväzky17 tis. €14 tis. €22 tis. €18 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy771 €693 €150 €286 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 628 €1 703 €694 €583 €26 €1 362 €2 459 €3 447 €11 tis. €15 tis. €5 488 €2 900 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie298,98 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii - kategórii zubný lekár - v špecializovanom odbore stomatológia, čeľustná ortopédia,Platné od štvrtok 17. apríla 2008
  • administratívne práce,Platné od utorok 10. januára 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od utorok 10. januára 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),Platné od utorok 10. januára 2006
  • organizovanie kurzov, seminárov a školení,Platné od utorok 10. januára 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,Platné od utorok 10. januára 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,Platné od utorok 10. januára 2006

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 19. júla 2021

    Adresa Račianská 161, 83154 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 10. januára 2006

    konateľ

    Adresa Júnová 22, 83101 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. októbra 2012

    Adresa Júnová 22, 83101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 9. septembra 2009 – utorok 2. októbra 2012

    Adresa Júnová 22, 83101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad996 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 9. septembra 2009 – utorok 2. októbra 2012

    Adresa Júnová 22, 83101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad5 643 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. januára 2006 – utorok 8. septembra 2009

    Adresa Júnová 22, 83101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad30 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. januára 2006 – utorok 8. septembra 2009

    Adresa Júnová 22, 83101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad170 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/38983/B
Hlavná činnosť
Činnosti zubnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • streda 3. októbra 2012Zápisnica z riadneho valného zhromaždenia zo dňa 14.09.2012.
  • utorok 10. januára 2006Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 05.12.2005 v zmysle príslušných ustanovení z.č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
TANDS, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

TANDS, s.r.o.

Júnová 22, 83101 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.