Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35979046・Komárňanská 115, 94701 Hurbanovo・Založené 2006
Obrat 2025
96 tis. €
−13 %Zisk 2025
17 tis. €
−34 %Aktíva
469 tis. €
+64 %Vlastný kapitál
298 tis. €
+5,9 %Zadlženosť
36,5 %
+35 ppHrubá marža
66,1 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,2 %
−5,4 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
−5,2 ppRentabilita aktív
ROE
5,6 %
−3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,86
−95 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
−42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−8 751 €
−111 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 101 tis. € | 105 tis. € | 109 tis. € | 95 tis. € |
| Pridaná hodnota | 77 tis. € | 63 tis. € | 73 tis. € | 63 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 101 tis. € | 107 tis. € | 111 tis. € | 96 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 41 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 6 399 € | 6 701 € | 1 873 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 258 tis. € | 262 tis. € | 286 tis. € | 469 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 685 € | 48 tis. € | 201 tis. € | 415 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 685 € | 48 tis. € | 201 tis. € | 415 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 251 tis. € | 214 tis. € | 85 tis. € | 55 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 24 tis. € | 40 tis. € | 48 tis. € |
| Finančné účty | 229 tis. € | 190 tis. € | 44 tis. € | 6 136 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 258 tis. € | 262 tis. € | 286 tis. € | 469 tis. € |
| Vlastné imanie | 248 tis. € | 257 tis. € | 282 tis. € | 298 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 200 tis. € | 225 tis. € | 76 tis. € | 29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 41 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Záväzky | 9 947 € | 5 412 € | 4 675 € | 171 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 108 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 9 775 € | 5 126 € | 4 675 € | 63 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 25 € |
| Rezervy | 172 € | 286 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Komárňanská 115, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 17, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 17, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Komárňanská 115, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 17, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 17, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.