Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

K + K KON, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35979615Topoľčany, Malé Bedzany 92, 95501 Topoľčany, Malé BedzanyZaložené 2006

Obrat 2024

184 tis. €

−20 %
IČO
35979615
DIČ
2022131034
IČ DPH
SK2022131034, podľa §4, registrácia od streda 1. marca 2006
Sídlo
K + K KON, s.r.o.Topoľčany, Malé Bedzany 92 95501 Topoľčany, Malé Bedzany
Dátum vzniku
streda 15. februára 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/17734/N

Zisk 2024

−3 022 €

+66 %

Aktíva

340 tis. €

−8,5 %

Vlastný kapitál

45 tis. €

−6,3 %

Zadlženosť

86,7 %

−0,3 pp

Hrubá marža

36,6 %

+5,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+66 %
372 €3 973 €−39 tis. €788 €28 tis. €9 257 €−15 tis. €16 tis. €16 tis. €−8 879 €−3 022 €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−23 %
310 tis. €299 tis. €155 tis. €197 tis. €227 tis. €235 tis. €168 tis. €145 tis. €254 tis. €229 tis. €177 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-1,6 %

+2,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,9 %

+1,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

-6,7 %

+12 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,94

+9,8 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

641 €

+107 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

571,5 %

+575 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−18 tis. €

+60 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-5,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

314 tis. €2014301 tis. €2015223 tis. €2016197 tis. €2017229 tis. €2018236 tis. €2019232 tis. €2020147 tis. €2021254 tis. €2022230 tis. €2023184 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru145 tis. €254 tis. €229 tis. €177 tis. €
Pridaná hodnota53 tis. €63 tis. €70 tis. €65 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti147 tis. €254 tis. €230 tis. €184 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení16 tis. €16 tis. €−8 879 €−3 022 €
Daň z príjmov4 319 €4 951 €267 €3 663 €

Aktíva

  • Neobežný majetok66 tis. €
  • Obežný majetok274 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie45 tis. €
  • Záväzky295 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom207 tis. €264 tis. €371 tis. €340 tis. €
Neobežný majetok5 207 €61 tis. €104 tis. €66 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok5 207 €61 tis. €104 tis. €66 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok201 tis. €203 tis. €268 tis. €274 tis. €
Zásoby136 tis. €137 tis. €180 tis. €199 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky58 tis. €63 tis. €78 tis. €50 tis. €
Finančné účty7 406 €2 787 €9 495 €25 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky207 tis. €264 tis. €371 tis. €340 tis. €
Vlastné imanie41 tis. €57 tis. €48 tis. €45 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov17 tis. €33 tis. €49 tis. €40 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení16 tis. €16 tis. €−8 879 €−3 022 €
Záväzky165 tis. €207 tis. €323 tis. €295 tis. €
Dlhodobé záväzky791 €837 €964 €1 000 €
Krátkodobé záväzky158 tis. €178 tis. €313 tis. €292 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €22 tis. €7 450 €0 €
Bankové úvery krátkodobé6 292 €4 803 €0 €0 €
Rezervy636 €914 €1 356 €1 400 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €1 375 €960 €6 797 €6 888 €210 €4 319 €4 951 €267 €3 663 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie41 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

21 registrovaných činností

  • Pánske, dámske a detské kaderníctvoPlatné od piatok 7. apríla 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou nad 3,5 tPlatné od utorok 6. septembra 2022
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 16. augusta 2022
  • sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agentaPlatné od utorok 16. augusta 2022
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od utorok 16. augusta 2022
  • vedenie účtovníctvaPlatné od utorok 16. augusta 2022
  • nákup a predaj nehnuteľnostíPlatné od utorok 13. januára 2015
  • poľnohospodárska výrobaPlatné od utorok 13. januára 2015
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 16. mája 2014
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 16. mája 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 15. februára 2006

    Adresa Hlavná 38/44, 95501 Topoľčany - Malé Bedzany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 2. augusta 2022

    Adresa Hlavná 38/44, 95501 Topoľčany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Ivan KoňošZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 1. apríla 2010 – pondelok 1. augusta 2022

    Adresa Hlavná 38/44, 95501 Topoľčany - Malé Bedzany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Ivan KoňošZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 15. februára 2006 – streda 31. marca 2010

    Adresa Hlavná 38/44, 95501 Topoľčany - Malé Bedzany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/17734/N
Hlavná činnosť
Výroba nábytku
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
K + K KON, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

K + K KON, s.r.o.

Topoľčany, Malé Bedzany 92, 95501 Topoľčany, Malé Bedzany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.