Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36003077・Hečkova 31, 97201 Bojnice・Založené 1996
Obrat 2024
2,03 mil. €
−9,4 %Zisk 2024
−81 tis. €
+48 %Aktíva
535 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
129 tis. €
−39 %Zadlženosť
75,8 %
+9,2 ppHrubá marža
18,8 %
+1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,0 %
+2,9 ppZisk / výnosy
ROA
-15,2 %
+9,4 ppRentabilita aktív
ROE
-63,0 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−78 tis. €
+50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,9 %
−4,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
121 tis. €
−36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,9 mil. € | 2,14 mil. € | 2,24 mil. € | 2,02 mil. € |
| Pridaná hodnota | 411 tis. € | 428 tis. € | 389 tis. € | 378 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,94 mil. € | 2,14 mil. € | 2,24 mil. € | 2,03 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 45 tis. € | −7 081 € | −156 tis. € | −81 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 1 992 € | 0 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 673 tis. € | 832 tis. € | 631 tis. € | 535 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 828 € | 40 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 828 € | 40 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 665 tis. € | 792 tis. € | 599 tis. € | 515 tis. € |
| Zásoby | 139 tis. € | 108 tis. € | 106 tis. € | 109 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 332 tis. € | 422 tis. € | 310 tis. € | 306 tis. € |
| Finančné účty | 194 tis. € | 262 tis. € | 183 tis. € | 100 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 673 tis. € | 832 tis. € | 631 tis. € | 535 tis. € |
| Vlastné imanie | 373 tis. € | 366 tis. € | 211 tis. € | 129 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 638 € | 6 638 € |
| HV minulých rokov | 320 tis. € | 366 tis. € | 359 tis. € | 204 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 45 tis. € | −7 081 € | −156 tis. € | −81 tis. € |
| Záväzky | 300 tis. € | 466 tis. € | 420 tis. € | 406 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 296 tis. € | 460 tis. € | 409 tis. € | 394 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 418 € | 5 744 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa M.Rázusa 789/21, Bojnice, Slovenská republika
Adresa Horné Pršany 123, Horné Pršany, Slovenská republika
Adresa M.Rázusa 789/21, Bojnice, Slovenská republika
Adresa M.Rázusa 789/21, Bojnice, Slovenská republika
Adresa Horné Pršany 123, Horné Pršany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.