Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Mjartan, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36004944Riečna 28, 97101 PrievidzaZaložené 1996

Obrat 2025

3,83 mil. €

+1,4 %
IČO
36004944
DIČ
2021161692
IČ DPH
SK2021161692, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. januára 2009
Sídlo
Mjartan, s.r.o.Riečna 28 97101 Prievidza
Dátum vzniku
streda 19. júna 1996
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/3408/R

Zisk 2025

253 tis. €

−50 %

Aktíva

3,44 mil. €

+2,0 %

Vlastný kapitál

1,6 mil. €

+13 %

Zadlženosť

53,3 %

−4,6 pp

Hrubá marža

32,7 %

−4,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−50 %
−25 tis. €42 tis. €25 tis. €6 221 €57 tis. €7 173 €−258 tis. €370 tis. €−388 tis. €238 tis. €510 tis. €253 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−1,0 %
1,73 mil. €2,23 mil. €1,74 mil. €2,11 mil. €2,31 mil. €1,9 mil. €2,12 mil. €3,56 mil. €3,88 mil. €4,25 mil. €3,86 mil. €3,83 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,6 %

−6,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,4 %

−7,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

15,8 %

−20 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,57

+13 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

324 tis. €

−46 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,0 %

+6,5 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,03 mil. €

+35 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

7,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

1,85 mil. €20142,24 mil. €20151,86 mil. €20161,97 mil. €20172,24 mil. €20181,99 mil. €20192,09 mil. €20203,4 mil. €20213,91 mil. €20224,46 mil. €20233,78 mil. €20243,83 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru3,88 mil. €4,25 mil. €3,86 mil. €3,83 mil. €
Pridaná hodnota111 tis. €782 tis. €1,42 mil. €1,25 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti3,91 mil. €4,46 mil. €3,78 mil. €3,83 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−388 tis. €238 tis. €510 tis. €253 tis. €
Daň z príjmov0 €18 tis. €94 tis. €71 tis. €
Daň z príjmov splatná0 €18 tis. €94 tis. €71 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok602 tis. €
  • Obežný majetok2,83 mil. €
  • Časové rozlíšenie8 540 €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,6 mil. €
  • Záväzky1,83 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom2,07 mil. €2,72 mil. €3,37 mil. €3,44 mil. €
Neobežný majetok703 tis. €735 tis. €668 tis. €602 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok703 tis. €735 tis. €668 tis. €602 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1,34 mil. €1,96 mil. €2,69 mil. €2,83 mil. €
Zásoby1,01 mil. €1,02 mil. €1,04 mil. €996 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky220 tis. €231 tis. €199 tis. €297 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty110 tis. €718 tis. €1,46 mil. €1,53 mil. €
Časové rozlíšenie26 tis. €23 tis. €9 385 €8 540 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky2,07 mil. €2,72 mil. €3,37 mil. €3,44 mil. €
Vlastné imanie667 tis. €905 tis. €1,42 mil. €1,6 mil. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania664 €664 €664 €664 €
HV minulých rokov248 tis. €−140 tis. €98 tis. €543 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−388 tis. €238 tis. €510 tis. €253 tis. €
Záväzky1,4 mil. €1,82 mil. €1,95 mil. €1,83 mil. €
Dlhodobé záväzky5 580 €6 421 €8 128 €9 109 €
Krátkodobé záväzky1,27 mil. €1,79 mil. €1,93 mil. €1,79 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé2 500 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé101 tis. €2 500 €0 €0 €
Rezervy22 tis. €17 tis. €19 tis. €30 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 881 €3 383 €3 560 €2 880 €11 tis. €2 738 €0 €44 tis. €0 €18 tis. €94 tis. €71 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie16 519,52 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

6 registrovaných činností

  • Výroba zdravotníckych pomôcokPlatné od utorok 30. decembra 2025
  • - maloobchod mimo riadnej predajnePlatné od streda 19. júna 1996
  • - maloobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 19. júna 1996
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 19. júna 1996
  • - veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 19. júna 1996
  • - výroba a predaj obuviPlatné od streda 19. júna 1996

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod utorok 15. decembra 2009

    Adresa Úzka ulica 359/7, 97101 Prievidza, Slovenská republika

  • Konateľod streda 19. júna 1996

    Adresa Úzka ulica 359/7, 97101 Prievidza, Slovenská republika

  • Konateľutorok 15. decembra 2009 – pondelok 29. decembra 2025

    Adresa Úzka 359/7, 97101 Prievidza, Slovenská republika

  • Jozef MjartanZaniknuté
    Konateľstreda 19. júna 1996 – pondelok 29. decembra 2025

    Adresa Stredná 10, Prievidza, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 9
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 30. decembra 2025

    Adresa Úzka ulica 359/7, 97101 Prievidza, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 30. decembra 2025

    Adresa Úzka ulica 359/7, 97101 Prievidza, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 10. marca 2023 – pondelok 29. decembra 2025

    Adresa Úzka 359/7, 97101 Prievidza, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Jozef MjartanZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 10. marca 2023 – pondelok 29. decembra 2025

    Adresa Úzka 359/7, 97101 Prievidza, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 29. decembra 2009 – štvrtok 9. marca 2023

    Adresa Úzka 359/7, 97101 Prievidza, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Jozef MjartanZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 29. decembra 2009 – štvrtok 9. marca 2023

    Adresa Stredná 10, 97101 Prievidza, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Jozef MjartanZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 8. decembra 2009 – pondelok 28. decembra 2009

    Adresa Stredná 10, Prievidza, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Jozef MjartanZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 27. augusta 2003 – pondelok 7. decembra 2009

    Adresa Stredná 10, Prievidza, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Jozef MjartanZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 19. júna 1996 – utorok 26. augusta 2003

    Adresa Stredná 10, Prievidza, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/3408/R
Hlavná činnosť
Výroba obuvi
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • streda 27. augusta 2003Rozhodnutie jediného spoločníka (notárska zápisnica N 52/2003, NZ 53099/2003 zo dňa 27.6.2003) o zmene obchodného mena, sídla, zvýšení základného imania peňažným vkladom a zmene zakladateľskej listiny - dodatok č. 1.
  • streda 19. júna 1996Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená zakladateľskou listinou vyhotovenou vo forme notárskej zápisnice čís. NZ 152/96 zo dňa 11.6.1996 podľa §§ 57, 105 a nasl. zák.č. 513/91 Zb. Stary spis: S.r.o. 9435
Mjartan, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Mjartan, s.r.o.

Riečna 28, 97101 Prievidza

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.