Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

CK Kysuca Tour, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 36009741Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové MestoZaložené 1996

Obrat 2021

12 tis. €

−25 %
IČO
36009741
DIČ
2020559904
IČ DPH
Sídlo
CK Kysuca Tour, s. r. o.Račianska 88 B 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Dátum vzniku
štvrtok 19. septembra 1996
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/176088/B

Zisk 2021

−3 220 €

−1 036 %

Aktíva

21 tis. €

−7,7 %

Vlastný kapitál

8 582 €

−27 %

Zadlženosť

58,4 %

+11 pp

Hrubá marža

-31,4 %

−99 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1 036 %
0 €0 €1 140 €−1 718 €−1 877 €344 €−3 220 €2014201520172018201920202021

Tržby

−76 %
38 tis. €61 tis. €34 tis. €11 tis. €14 tis. €13 tis. €3 121 €2014201520172018201920202021

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-25,8 %

−28 pp

Zisk / výnosy

ROA

-15,6 %

−17 pp

Rentabilita aktív

ROE

-37,5 %

−40 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,71

−19 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−3 220 €

−795 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

−26 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

8 581 €

−27 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-34,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

38 tis. €201461 tis. €201534 tis. €201711 tis. €201818 tis. €201917 tis. €202012 tis. €2021

Výkaz ziskov a strát

Položka2018201920202021
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru11 tis. €14 tis. €13 tis. €3 121 €
Pridaná hodnota−443 €8 590 €8 979 €−981 €
Výnosy z hospodárskej činnosti11 tis. €18 tis. €17 tis. €12 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 718 €−1 877 €344 €−3 220 €
Daň z príjmov0 €247 €119 €0 €
Daň z príjmov splatná0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok21 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie8 582 €
  • Záväzky12 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2018201920202021
Majetok celkom53 tis. €27 tis. €22 tis. €21 tis. €
Neobežný majetok116 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok116 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok52 tis. €27 tis. €22 tis. €21 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky23 tis. €2 974 €1 402 €398 €
Krátkodobý finančný majetok0 €
Finančné účty29 tis. €24 tis. €21 tis. €20 tis. €
Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

Položka2018201920202021
Spolu vlastné imanie a záväzky53 tis. €27 tis. €22 tis. €21 tis. €
Vlastné imanie13 tis. €11 tis. €12 tis. €8 582 €
Základné imanie6 639 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania335 €
HV minulých rokov8 078 €6 360 €4 483 €4 827 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 718 €−1 877 €344 €−3 220 €
Záväzky39 tis. €15 tis. €11 tis. €12 tis. €
Dlhodobé záväzky714 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky39 tis. €15 tis. €11 tis. €12 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €0 €0 €247 €119 €0 €2014201520172018201920202021
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPVýška dlhu256,33 €Áno
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu1 552,39 €Áno

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • - čistenie budov,Platné od štvrtok 14. januára 1999
  • - sprostredkovateľská činnosť,Platné od štvrtok 14. januára 1999
  • - upratovacie práce,Platné od štvrtok 14. januára 1999
  • - obchodná činnosť v rozsahu voľných činnostíPlatné od štvrtok 19. septembra 1996
  • - poradenská činnosť v rozsahu predmetu činnostíPlatné od štvrtok 19. septembra 1996
  • - prevádzkovanie cestovnej kanceláriePlatné od štvrtok 19. septembra 1996
  • - reklamné, propagačné a informačné službyPlatné od štvrtok 19. septembra 1996

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod sobota 1. decembra 2018

    Adresa A. Hlinku 19/40, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľsobota 1. decembra 2018 – štvrtok 11. januára 2024

    Adresa Muškátová 794/50, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 19. septembra 1996 – pondelok 21. januára 2019

    Adresa Kysucká 1131/1, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 8
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 12. januára 2024

    Adresa A. Hlinku 19/40, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 22. januára 2019 – štvrtok 11. januára 2024

    Adresa Muškátová 794/50, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. februára 2010 – pondelok 21. januára 2019

    Adresa Kysucká 1131/1, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 327,75 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. februára 2010 – pondelok 21. januára 2019

    Adresa Kysucká 1131/1, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad5 311,02 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 5. novembra 1998 – streda 3. februára 2010

    Adresa Kysucká 1131/1, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 5. novembra 1998 – streda 3. februára 2010

    Adresa Kysucká 1131/1, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad160 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 19. septembra 1996 – streda 4. novembra 1998

    Adresa Kysucká 1131/1, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad20 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 19. septembra 1996 – streda 4. novembra 1998

    Adresa Kysucká 1131/1, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad80 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/176088/B
Hlavná činnosť
Činnosti cestovných kancelárií
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • štvrtok 14. januára 1999Na Valnom zhromaždení konanom dňa 1.7.1998 bol schválený dodatok č. 1 k Spoločenskej zmluve.
  • štvrtok 5. novembra 1998Na valnom zhromaždení konanom dňa 24.6.1998 bol schválený dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve.
  • štvrtok 19. septembra 1996Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 29.7.1996 podľa § 105 a nasl. zák. č. 513/91 Zb. Stary spis: S.r.o. 9864
CK Kysuca Tour, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

CK Kysuca Tour, s. r. o.

Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.