Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

HA - UZ market s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36011282Štrková 94, 01001 ŽilinaZaložené 1996

Obrat 2025

1,9 mil. €

+17 %
IČO
36011282
DIČ
2020447759
IČ DPH
SK2020447759, podľa §4, registrácia od utorok 27. mája 1997
Sídlo
HA - UZ market s.r.o.Štrková 94 01001 Žilina
Dátum vzniku
štvrtok 10. októbra 1996
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/3646/L

Zisk 2025

12 tis. €

+5 918 %

Aktíva

487 tis. €

+12 %

Vlastný kapitál

−6 818 €

−126 %

Zadlženosť

101,4 %

+8,0 pp

Hrubá marža

14,6 %

−0,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+5 918 %
−1 691 €24 tis. €1 784 €11 tis. €6 896 €1 686 €26 tis. €77 tis. €104 tis. €35 tis. €198 €12 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+17 %
950 tis. €1,23 mil. €1,23 mil. €1,47 mil. €1,54 mil. €1,62 mil. €1,48 mil. €1,56 mil. €1,89 mil. €1,64 mil. €1,61 mil. €1,88 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,6 %

+0,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,4 %

+2,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

-174,8 %

−176 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,30

+15 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

17 tis. €

+319 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

29,5 %

−66 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

104 tis. €

+146 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

6,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

951 tis. €20141,23 mil. €20151,23 mil. €20161,47 mil. €20171,54 mil. €20181,62 mil. €20191,49 mil. €20201,57 mil. €20211,9 mil. €20221,65 mil. €20231,62 mil. €20241,9 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,89 mil. €1,64 mil. €1,61 mil. €1,88 mil. €
Pridaná hodnota343 tis. €290 tis. €250 tis. €276 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,9 mil. €1,65 mil. €1,62 mil. €1,9 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení104 tis. €35 tis. €198 €12 tis. €
Daň z príjmov28 tis. €10 tis. €3 840 €4 992 €
Daň z príjmov splatná28 tis. €10 tis. €3 840 €4 992 €

Aktíva

  • Neobežný majetok34 tis. €
  • Obežný majetok450 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 308 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−6 818 €
  • Záväzky493 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom497 tis. €516 tis. €433 tis. €487 tis. €
Neobežný majetok59 tis. €75 tis. €64 tis. €34 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok59 tis. €75 tis. €64 tis. €34 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok434 tis. €440 tis. €366 tis. €450 tis. €
Zásoby204 tis. €227 tis. €187 tis. €231 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky221 tis. €204 tis. €171 tis. €208 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty8 632 €8 047 €8 101 €11 tis. €
Časové rozlíšenie3 232 €1 986 €2 875 €2 308 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky497 tis. €516 tis. €433 tis. €487 tis. €
Vlastné imanie111 tis. €71 tis. €26 tis. €−6 818 €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania830 €830 €830 €830 €
HV minulých rokov−191 €29 tis. €19 tis. €−26 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení104 tis. €35 tis. €198 €12 tis. €
Záväzky385 tis. €445 tis. €404 tis. €493 tis. €
Dlhodobé záväzky22 tis. €54 tis. €45 tis. €27 tis. €
Krátkodobé záväzky348 tis. €319 tis. €324 tis. €345 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé13 tis. €69 tis. €33 tis. €114 tis. €
Rezervy2 334 €3 078 €2 467 €6 244 €
Časové rozlíšenie0 €0 €2 200 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €5 467 €2 880 €2 880 €4 931 €2 759 €3 681 €20 tis. €28 tis. €10 tis. €3 840 €4 992 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie31 349,61 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

15 registrovaných činností

  • montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchPlatné štvrtok 30. júla 2009 – pondelok 5. marca 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 4. februára 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 4. februára 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 4. februára 2009
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi, alebo za účelom predaja iným prevádzkovateľom živnostíPlatné od sobota 14. mája 2005
  • obkladanie stien a kladenie dlážkových krytínPlatné od sobota 14. mája 2005
  • podnikateľské poradenstvoPlatné od sobota 14. mája 2005
  • reklamno-propagačná činnosťPlatné od sobota 14. mája 2005
  • sprostredkovanie obchoduPlatné od sobota 14. mája 2005
  • - obkladanie stien a kladenie dlážkových krytínPlatné utorok 28. mája 2002 – piatok 13. mája 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod štvrtok 10. októbra 1996

    Adresa Osiková 9, 01007 Žilina, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 10. októbra 1996

    Adresa Zvolenská 9/32, 01008 Žilina, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 10. októbra 1996 – pondelok 24. mája 2021

    Adresa Osiková 9, Žilina, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 10. októbra 1996 – pondelok 24. mája 2021

    Adresa Zvolenská 9/32, Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 12
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 25. mája 2021

    Adresa Osiková 9, 01007 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 25. mája 2021

    Adresa Zvolenská 9/32, 01008 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 4. februára 2009 – pondelok 24. mája 2021

    Adresa Osiková 9, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 4. februára 2009 – pondelok 24. mája 2021

    Adresa Zvolenská 9/32, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 27. októbra 1998 – utorok 3. februára 2009

    Adresa Osiková 9, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 27. októbra 1998 – utorok 3. februára 2009

    Adresa Zvolenská 9/32, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. apríla 1998 – pondelok 26. októbra 1998

    Adresa Osiková 9, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad50 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. apríla 1998 – pondelok 26. októbra 1998

    Adresa Zvolenská 9/32, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad50 000 SKK
  • Dušan ŠpánikZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 10. októbra 1996 – streda 8. apríla 1998

    Adresa Vojtaššáka 2/32, Žilina, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad25 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 10. októbra 1996 – streda 8. apríla 1998

    Adresa Osiková 9, Žilina, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad25 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/3646/L
Hlavná činnosť
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

7 zápisov z obchodného registra

  • piatok 10. januára 2003Na valnom zhromaždení dňa 9.12.2002 bola schválená zmena spoločenskej zmluvy.
  • utorok 28. mája 2002Na valnom zhromaždení dňa 21.01.2002 bol schválený Dodatok č. 5 k SZ.
  • pondelok 16. júla 2001Na valnom zhromaždení dňa 19. 6. 2001 bol schválený dodatok č. 4 k spoločenskej zmluve.
  • utorok 27. októbra 1998Na valnom zhromaždení konanom dňa 19.10. 1998 bol schválený Dodatok č. 3 k Spoločenskej zmluve.
  • štvrtok 9. apríla 1998Valné zhromaždenie konané dňa 9.3. 1998 schválilo Dodatok č. 2 k Spoločenskej zmluve.
  • piatok 21. marca 1997Na valnom zhromaždení konanom dňa 30. 12. 1996 bol schválený Dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve.
  • štvrtok 10. októbra 1996Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 2.9.1996 podľa § 105 a nasl. zák. č. 513/91 Zb. Stary spis: S.r.o. 10008
HA - UZ market s.r.o.

Sídlo spoločnosti

HA - UZ market s.r.o.

Štrková 94, 01001 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.